Velikonoční přání pro radost 2023

zobrazit všechny reportáže

Velikonoční přání pro radost - PODĚKOVÁNÍ - 2023

I letos jsme zorganizovali již tradiční výzvu Přání pro radost, která zněla: „Pojďte s námi udělat radost, vyrobit velikonoční přání pro klienty Centra sociálních a zdravotních služeb Poděbrady o.p.s. Potěšíme lidi, kteří zůstávají o velikonočních svátcích sami.“

Všem dětem a jejich pedagogům a dalším účastníkům z veřejnosti bychom chtěli poděkovat za krásná, osobní přáníčka, která vytvořili. Sešlo se nám celkem 501 tematických přání, na nichž bylo vidět, že jsou vyrobena s pečlivostí a láskou.

Přáníčka vytvořily např. děti ze: ZŠ Václava Havla Poděbrady, MŠ Žižkov, další školy a školky a jednotlivci z řad veřejnosti.

Všech 501 přáníček jsme předali do Centra sociálních a zdravotních služeb Poděbrady, které distribuuje mezi své klienty v regionu ORP Poděbrady, kteří využívají jejich pečovatelskou nebo zdravotní službu, osobní asistenci či denní stacionáře. Tato přáníčka potěší a vykouzlí úsměv na tvářích všech obdarovaných.

Děkujeme všem za skvělou spolupráci a přejeme všem (dárcům i obdarovaným) krásné velikonoční svátky.

Tým DDM Symfonie

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.