DDM Symfonie

Dům dětí a mládeže Symfonie, Poděbrady, Za Nádražím 56

Podle slovníku cizích slov je symfonie orchestrální zpravidla čtyřvětá skladba v cyklické sonátové formě. Přeneseně knižně také lahodná, uspokojující směs něčeho. Je to také vybrané jméno pro naše centrum volnočasových aktivit - dům dětí a mládeže, a to jednak proto, že stojí na místě bývalého sídla Středočeského symfonického orchestru, ale také proto, že dětem, mladým lidem, dospělým a seniorům bychom zde chtěli nabídnout lahodnou, uspokojující směs aktivit a zážitků. Chceme, aby Symfonie byla místem pro setkávání všech lidí, místem pro jejich zábavu a poučení, místem pro rozvoj jejich talentu, nalezení informací a odpovědí na jejich otázky, místem bezpečí a klidu v dnešní uspěchané době.  

 

VIZE DDM SYMFONIE

DDM Symfonie má profesionální tým pracovníků, realizuje kvalitní zájmové vzdělávání a pečuje o účastníky. DDM má nastavené a fungující systém PR. Je to finančně zdravá organizace, která dokáže samostatně pečovat o budovu a okolí, vybavení a materiální prostředí.

 

Centrum volnočasových aktivit - Dům dětí a mládeže Symfonie, Poděbrady, Za Nádražím 56, je příspěvková organizace, jejímž zřizovatelem je Středočeský kraj.

 

 

DDM Symfonie je členem Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v České republice

http://www.spddm.cz/

 

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.