Projekty a dotace

Centrum volnočasových aktivit - DDM Symfonie Poděbrady pro vás již zrealizoval, realizuje a opět připravuje zajímavé projekty

 

DOTAČNÍ PROGRAM společnosti Kaufland a Nadace Via

Akce Vítáme jaro v Symfonii konaná dne 25. 3. 2023 je podpořena z Fondu Kaufland “Milion pro Poděbrady“ ve spolupráci s Nadací Via.


                   

 

DOTAČNÍ PROGRAMY MĚSTA PODĚBRADY

Každý rok se účastníme dotačních programů vyhlášených Městem Poděbrady. Děkujeme tímto Městu Poděbrady, že podporuje naši činnost a akce a finančně na ně v rámci dotací přispívá.

Pro rok 2022 nám byla přidělena dotace od Města Poděbrad v programu P03 (Program podpory organizované činnosti kulturních a ostatních volnočasových neziskových organizací na území města Poděbrady) a P06 (Program podpory jednorázových projektů kulturního a volnočasového charakteru na území města Poděbrady).

 

 

MAP VZDĚLÁVÁNÍ ORP PODĚBRADY - MAS Mezilesí

V rámci našeho zapojení do projektu MAP vzdělávání ORP Poděbrady nám byly zapůjčeny pro výuku lego roboti, kteří jsou využíváni při činnosti kroužků lego robotiky. Děkujeme.

 

Projekt ŠABLONY DDM SYMFONIE je spolufinancován Evropskou unií

Cílem projektu jsou aktivity zaměřené na osobnostně profesní rozvoj pedagogů prostřednictvím DVPP, vzájemné setkávání pedagogů a odborníků z praxe, podporu společného vzdělávání účastníků, spolupráci s rodiči dětí a žáků a komunitní setkávání.

Jeho realizace bude probíhat od 1. 7. 2019 do 30. 6. 2021, prodloužena realizace do 31. 12.2021.

EVROPSKÁ UNIE
Evropské strukturální a investiční fondy
OP Výzkum, vývoj a vzdělávání

 

 

 

Realizovaný projekt: Hozená rukavice individuálnímu dalšímu vzdělávání.

 

 

 

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.