VELIKONOČNÍ PINGPONGOVÝ TURNAJ SENIORŮ

zobrazit všechny reportáže

Ve čtvrtek 21. dubna 2022 se v sále Domu dětí a mládeže Symfonie Poděbrady uskutečnil veřejný Velikonoční turnaj seniorů ve stolním tenise, který uspořádali členové kroužku stolního tenisu při poděbradské Základní organizaci Svazu postižených civilizačními chorobami a DDM Symfonie. Na turnaj se dostavili nejen poděbradští hráči, ale i pingpongáři z Nymburka, Kout a Libice nad Cidlinou. Nejprve prezentace, rozlosování do skupin, slavnostní zahájení a mohlo se začít. Rozpis všech utkání skvěle připravil dlouholetý kamarád a spolupracovník kroužku Jan Chlad.

Hráči předváděli dlouhé a mnohdy velmi dramatické výměny s napínavým průběhem. Poctivý trénink se projevil. Zápasy se odvíjely s velkým herním nasazením, sportovním zápalem, ale i s úsměvem. Prostě v příjemné, kamarádské atmosféře za neúnavného povzbuzování přihlížejících fanoušků. O bezproblémový průběh zápasů se postarali sympatičtí rozhodčí z oddílu stolního tenisu ACS Přední Lhota.

V kroužku stolního tenisu seniorů je výborná parta. Členky kroužku připravily bohaté pohoštění, které bylo příjemným doplňkem celé akce. Poděkování patří i pracovníkům DDM Symfonie, kteří pomáhali se zajištěním a průběhem turnaje. S poděkováním nezapomínáme ani na našeho sponzora, firmu Kompakt spol. s r. o.

A kdo letos vyhrál? První místo získal čerstvý senior Miroslav Holas, druhé místo vybojovala Eva Formánková a třetí Jaroslav Kohoutek. Cena útěchy patří Janu Všetečkovi. Především však zvítězila radost ze hry, dobrá nálada, pohoda, kamarádství a sportovní duch.

 Marta Váňová

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.