Přidej se k DofE

Všechny novinky

Je ti mezi 14 - 24 lety? Chceš zkusit něco nového anebo naopak se něčemu věnuješ a chceš se v tom zlepšit? Chceš poznat nové lidi? právě pro tebe je program Cena vévody z Edinburghu...

Program DofE je vzdělávací program, který mladým lidem od 14 do dovršení 24 let umožňuje rozvíjet své dovednosti a aktivně využívat volný čas.

Program DofE je součástí celosvětové prestižní Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu a už od roku 1956 podporuje v desítkách zemí po celém světě mladé lidi napříč společností na cestě k jejich samostatnosti, sebevědomí, budoucímu uplatnění i sociálnímu cítění.

V programu DofE si mladí lidé stanovují individuální cíle a výzvy v několika aktivitách a na cestě k jejich splnění posilují svou zodpovědnost a vytrvalost, poznávají a překonávají sami sebe a získávají nové dovednosti, užitečné pro další studijní i pracovní život. Navíc se zapojením do programu stávají součástí mezinárodní komunity a v případě potřeby mohou získat finanční podporu pro své aktivity.

Mladí lidé se do programu zapojují dobrovolně, prostřednictvím certifikovaných místních center programu DofE po celé České republice. Tato centra najdou nejčastěji na středních školách, v domech dětí a mládeže a dětských domovech. Zde Dofáci získají mentora, který jim pomůže v nastavení cílů a poskytne jim potřebnou podporu.

Od roku 2000 v naší organizaci získali účastníci přes 150 ocenění v různých úrovních.

V letošním roce u nás plní program DofE 11 účastníků bronzovou úroveň, 4 stříbrnou a 3 zlatou.

Přidej se i ty a poznej nové přátele, zažij dobrodružství a posuň svou osobnost.

Přihlásit se můžeš přímo zde na tomto odkazu. Anebo se obrať na naši koordinátorku Ivu - synkovai@ddmpodebrady.cz, tel. 724 505 517

 

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.