Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

PRESTIŽNÍ OCENĚNÍ PŘEDAL PRINC EDWARD

zobrazit všechny reportáže

Stovka účastníků Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu (DofE) převzala ve Valdštejnském paláci v Praze z rukou prince Edwarda, nejmladšího syna britské panovnice Alžběty II., za úspěšné splnění všech oborů programu zlaté odznaky. Nejvyšší úrovně programu dosáhlo i pět mladých lidí z DDM Symfonie Poděbrady.

Program DofE je vzdělávací program, který mladým lidem od 14 do dovršení 25 let umožňuje rozvíjet své dovednosti a aktivně využívat volný čas. Program je součástí celosvětové prestižní Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu a už od roku 1956 podporuje v desítkách zemí po celém světě mladé lidi napříč společností na cestě k jejich samostatnosti, sebevědomí, budoucímu uplatnění i sociálnímu cítění. V programu DofE si mladí lidé stanovují individuální cíle a výzvy v několika aktivitách a na cestě k jejich splnění posilují svou zodpovědnost a vytrvalost, poznávají a překonávají sami sebe a získávají nové dovednosti, užitečné pro další studijní i pracovní život.

31. 10. 2017