Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Každodenní reportáže z CIRCUSU HAPPY KIDS

zobrazit všechny reportáže

Už jsme sice skončili, ale za 2 roky zase naviděnou.....

Pátek 15. 6. 2018 - 2. vystoupení pro veřejnost.  Bourání stanu a loučení. 

Čtvrtek 14. 6. 2018 - generální zkouška na vystoupení pro školy a odpoledne premiéra vystoupení pro veřejnost.

Ve středu 13. 6. 2018 se pokračovalo v nácviku na vystoupení.

V úterý 12. 6. 2018 děti nacvičovaly jednotlivé disciplíny. Podívejte se níže do připojené fotogalerie.

V pondělí 11. 6. 2018 se všechny děti sešly v cirkusovém šapitó, aby zhlédly vystoupení lektorů, kteří je povedou tímto projektem. Poté se rozdělily do skupin, ve kterých budou nacvičovat na vystoupení.

UŽ JSME ZAČALI! Fotografie můžete sledovat zde nebo ve fotogalerii.

 

TAK UŽ ZAČÍNÁME!

Včera 10. 6. 2018 jsme postavili šapitó. Děkujeme všem rodičům a dětem, kteří nám přišli pomoct.

 

Všechny fotografie najdete ve fotogalerii. 

 

 

INFORMACE O PROJEKTU CIRKUS HAPPY KIDS

Cirkus Happy Kids pro rodiče:
Milí rodiče,

dlouho jsme čekali. Teď už je to konečně tady! Cirkus „Happy Kids“ přijede do Vašeho města! Vaše děti budou trénovat různá cirkusová vystoupení a v závěru projektu nám všem své dovednosti předvedou v jednom či dvou (podle počtu zúčastněných) velkých slavnostních představeních. Všichni jste srdečně zváni.

Na bezpečnost Vašich dětí bude dohlížet tým profesionálních artistů v dostatečném počtu. Všechna nacvičovaná čísla jsou pro děti bezpečná a vždy jsou trénována za účasti a  dohledu odborných trenérů. Čísla jsou přizpůsobena věku a zručnosti dětí a  upravena tak, aby v žádném případě nemohlo dojít k úrazu.

Věřte, že Vaše děti budou pod naším vedením a dohledem v bezpečí a užijí si spoustu zábavy.

Pro Vaše dítě začíná cirkusový projektový týden v pondělí a končí v pátek, případně v sobotu (při velkém počtu zájemců). Každý den Vaše dítě cvičí a trénuje pro cirkusové vystoupení, které si vybralo.

Už teď se můžete těšit na vystoupení svých dětí.

Jan Lagron, ředitel společnosti

Podrobný rozpis na www.ddmpodebrady.cz
Ukázky projektu a informace na www.circushappykids.com

 

DDM Symfonie pro rodiče:

Vážení rodiče,

projekt Cirkus Happy Kids jsme zhlédli v červnu 2017 v ZŠ Dymokury, kde nás velmi zaujal, a rozhodli jsme se pozvat jej do Poděbrad. Ačkoliv je koncipován původně pro školy, domluvili jsme spolupráci jako týdenní odpolední aktivitu pro děti v červnu, kdy naše kroužky již nejsou v činnosti.

Za cenu 300 Kč na týden bude mít Vaše dítě zajištěn od pondělí 11. 6. do pátku 15. 6. 2018 (případně do soboty 16. 6. 2018) odpolední program plný zážitků v rozsahu 3 hodin (čas bude upřesněn,  nejdříve od 15 hodin). V závěru týdne pak všechny děti společně vystoupí v nacvičeném veřejném představení v šapitó u hřiště FK Bohemia Poděbrady.

Pavlína Špeldová, kontaktní osoba za DDM Symfonie

Informace a závazné přihlášky  - stále přijímáme do naplnění kapacity - na adrese speldovap@ddmpodebrady.cz nebo telefonu 608 940 064

 

Více informací najdete v příloze.

Kontaktní osoba pro bližší informace a přihlášení: Ing. Pavlína Špeldová - tel. 608 940 064, e-mail: speldovap@ddmpodebrady.cz

Jak tento nápad vznikl?

V posledním týdnu před prázdninami dostala naše paní ředitelka pozvání z dymokurské základní školy, abychom se přijeli podívat na projekt, který připravují. Jmenuje se Projekt Circus Happy Kids.

A tak jsme se vydali na generálku cirkusového představení, které během jednoho týdne nacvičilo asi sto osmdesát žáků školy. Přihlášené děti dvě hodiny denně trénovaly s trenéry cirkusu Happy Kids zvolené disciplíny, jako jsou akrobati, kouzelníci, žongléři, klauni, fakýři, tanečníci, černé divadlo.
A ve čtvrtek byl hotový dvouhodinový program pro rodiče.
Na dopolední generálce jsme v cirkusovém šapitó na pozemku školy zhlédli přestavení dětí, které zářily jako opravdové hvězdy manéže.

Celý projekt je dokonalý pro všechny zúčastněné. A proto jsme se rozhodli, že jej využijeme v červnu příštího roku u nás v Symfonii. Sledujte naše webové stránky, kam umístíme všechny informace potřebné k tomu, abyste si udělali o této akci představu. Neošiďte svoje dítě, mohou se zúčastnit všechny děti v předškolním a školním věku, a přihlaste je. Profesionálně připravíme obrovský zážitek pro děti i rodiče.

Pedagogové DDM Symfonie