DDM Symfonie Poděbrady získala Pamětní list starosty

zobrazit všechny reportáže

Na jaře tohoto roku jsme byli nominováni od vedení města za naši práci na Pamětní list starosty. Ve středu 29. září konečně epidemická situace dovolila a mohlo dojít k jeho slavnostnímu předání v Divadle na Kovárně.

Spolu s dalšími organizacemi a podnikateli DDM Symfonie získala ocenění za poskytnutí roušek jako nezbytné ochrany pro občany města v krizové době koronaviru. Pamětní list z rukou starosty města převzala ředitelka DDM Symfonie Bc. Jitka Karbulková, která řekla: „Velmi si vážíme ocenění od města. Poděkování patří celému týmu DDM Symfonie. V době „první vlny“ epidemie jsme ušili a distribuovali potřebným 2326 roušek. “

Pamětní listy pro pedagogické pracovníky obdrželi za svou práci s dětmi a mládeží dva zástupci DDM Symfonie, Bc. Jitka Karbulková a Mgr. Vlastimil Procházka. Jejich slavnostní předání proběhlo ve čtvrtek 23. září v obřadní síni Městského úřadu Poděbrady.

DDM Symfonie dále gratuluje k nominaci na Čestnou medaili Jaroslavu Richterovi, který ve svých aktivitách nepolevil ani v seniorském věku a stále aktivně vede naše kroužky a také Ing. Vladimíru Vrchotovi k nominaci na Záslužný list, našemu dalšímu dlouholetému lektorovi.

Za tým DDM Symfonie Lucie Míčová

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.