Darujeme kroužky.cz

Všechny novinky

Potřebujete příspěvek na kroužky na 2. pololetí? Pomůžeme vám.

O projektu DARUJEME KROUŽKY:

V projektu mohou rodiče získat příspěvek až 2000 Kč na volnočasové aktivity dětí, tedy kroužků ve vašich DDM. Projekt je zaměřen na podporu rodin v ČR, které pobírají “přídavek na dítě”, “příspěvek na péči” či “odměnu pěstouna/ příp. příspěvek při pěstounské péči”. Další skupinou, pro kterou je projekt určen jsou ukrajinské rodiny, pobývající v ČR na základě víza strpění, nebo víza dočasné ochrany.  

Dnes 5. 1. 2023 byla spuštěna výzva na 2. pololetí školního roku. Což znamená možnost pro rodiče čerpat příspěvek 2000 Kč na úhradu nákladů za kroužky v druhém pololetí.

Celý systém funguje tak, že rodič požádá o přidělení příspěvku doložením potřebných dokumentů a následně po schválení vybere organizaci (např. DDM), které budou peníze převedeny. Aby u vás rodiče mohli příspěvky uplatnit, musíte být zaregistrováni v systému Aktivní město a musíte zde mít vložené vaše aktivity (jednotlivé kroužky). Odkaz na registraci naleznete na www.darujemekrouzky.cz (tlačítko “Chci nabídnout aktivity”).

Další informace naleznete na webu projektu www.darujemekrouzky.cz.

Za DDM:

Na profilu DDM nenajdete žádné aktivity. Je to záměr. Aktivity vám připravíme na míru na vaše kroužky.

Obraťte se na Jitku Karbulkovou, která s vám projde procesem přípravy a zveřejnění aktivity k uplatnění příspěvku, až po zaplacení vašeho příspěvku v DDM. tel. 731 615 661, karbulkovaj@ddmpodebrady.cz

 

 

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.