Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Dancefonie 2021 on-line

zobrazit všechny reportáže

Po loňském zrušeném ročníku jsme už o ten letošní nechtěli přijít, a tak jsme uspořádali taneční soutěž Dancefonie on-line a umožnili jsme soutěžícím zaslat svá individuální vystoupení na videu.  

Sešla se třicítka krásných vystoupení. Jsme rádi, že se nám podařilo děti zvednout z gauče a trochu jim zpestřit program. 

Porota hodnotila několik věkových kategorií v aerobiku, street-dancu a nejpočetnější volné disciplíně. Nakonec vybrala i absolutního vítěze napříč kategoriemi, kterým se jednohlasně stala Linda S. se svým baletním vystoupením

Vyhlášení se konalo živě v našem studiu, do kterého se soutěžící přihlásili on-line přes webové rozhraní aplikace MS TEAMS. Mohli si tak užít napětí z vyhlašování naplno. Každý soutěžící poté obdržel diplom, který si osobně vyzvednul nebo jsme mu ho zaslali poštou. 

Děkujeme všem soutěžícím za účast a věříme, že v příštím roce se setkáme osobně na dalším ročníku Dancefonie v DDM Symfonie.

Bc. J. Mýto, ředitel soutěže