Čerti a andělé na kolonádě

Čerti  a andělé na kolonádě

Tímto příspěvkem bych ráda poděkovala zaměstnancům DDM Symfonie za zorganizování a vytvoření krásné „vánoční“ výzdoby pavilonku kolonády u pramene prof. Libenského v Lázeňském parku. Myslím, že to ocenili stejně jako já i další rodiče a prarodiče malých dětí. V dnešní době, kdy se nekoná pro děti žádné divadlo, kino apod. to bylo v prosinci a v lednu perfektní lákadlo k procházce. Ještě i teď v únoru si náš  tříletý vnouček Emilek a dvouletá vnučka Marunka vzpomínali, že tam byly Bububu a rádi chodí kontrolovat, zda tam ještě nějací čerti a andělé nejsou.

Vystavení výkresů výtvarného oddělení DDM ve veřejném prostoru, bylo jistě i pro malé výtvarníky pěkným oceněním. A určitě si zasluhuje poděkování i majitel objektu, že zde dovolil tuto výstavku.

Pokud by se podařilo zrealizovat třeba velikonoční nebo jarní výstavu, budou všichni malí diváci nadšení a vycházky do parku dostanou krásnou náplň. (Prosím hlavně o zvířátka a postavičky klasických pohádek. )

Kdysi zde v pavilonku bývala v květnu výstava kaktusů a sukulentů.  Malé semenáčky se zde i prodávaly. Děti si cestou ze školy každý rok koupily levný kaktus a snažily se o něj pečovat. Určitě to v nich vychovávalo lásku ke kytičkám. Snad to i některým zůstalo.

Těším se na další miniakce na kolonádě.

NAVL

Poděbrady