Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Pro předškolní děti nabízíme pohybovou a taneční průpravu, keramiku, hudební hrátky a bowling. V sekci akce najdete termíny Čertovského rojení, Dne dětí, Dne Země, Světýlkové cesty a dalších tradičních i nově připravovaných akcí.

Vstoupit

Děti školního věku v Symfonii najdou široký výběr sportovních, pohybových, výtvarných, hudebních i dalších kroužků. Budou je bavit příměstské a pobytové letní tábory v období školních prázdnin. Sledujte i sekci akce, kde zařazujeme nabídku dalších aktivit, např. soutěží.

Vstoupit

Dospívajícím od 13 let doporučujeme filmový kroužek, DofE, S-Team, novinařinu, lezení na stěně. Je možné si vybrat i z dalších kroužků. Sledujte sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky, kurzy a soutěže. Na léto jsou připraveny letní tábory.

Vstoupit

Studenti mohou využít nabídky pro dospělé, kurzy výtvarných dílen nebo program pro mladé do 25 let DofE. Sledujte i sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky a kurzy.

Vstoupit

Řada dospělých se rozhodla trávit volný čas aktivně. U nás v Symfonii se mohou zúčastňovat pravidelných cvičení, jazykových, výtvarných i jiných zájmových útvarů. V sekci akcí nabízíme kurzy, přednášky, výstavy a soutěže. Nepřehlédněte např. Rodinnou sobotu.

Vstoupit

Osobnosti DDM Symfonie

<< Zpět na seznam reportáží

Osobnosti DDM Symfonie

Na letošním udílení výročních městských cen Poděbrad byli mezi oceněnými Jana Pospíšilová, vedoucí divadelního kroužku, a Bohdan Procházka, trenér cyklistiky, se svými úspěšnými svěřenkyněmi Andreou Maťhovou a Natálií Kurkovou.

Velmi jim děkujeme za práci a přejeme mnoho radosti a dalších úspěchů.

 

Manželé Jiřina a Jaroslav Richterovi byli DDM Symfonie nominováni na Cenu Ď

 Manželé Richterovi jsou pedagogové, kteří zasvětili svůj život vzdělávání a školství. Aktivně se zapojují do zájmového vzdělávání v DDM Symfonie. Jsou dlouholetí vedoucí kroužků a výtvarných dílen pro děti i dospělé. Jsme vděční za to, že s námi spolupracují. Oběma přejeme hodně zdraví a energie do dalších let. Děkujeme.

Chci dostávat newsletter