Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Pro předškolní děti nabízíme pohybovou a taneční průpravu, keramiku, hudební hrátky a bowling. V sekci akce najdete termíny Čertovského rojení, Dne dětí, Dne Země, Světýlkové cesty a dalších tradičních i nově připravovaných akcí.

Vstoupit

Děti školního věku v Symfonii najdou široký výběr sportovních, pohybových, výtvarných, hudebních i dalších kroužků. Budou je bavit příměstské a pobytové letní tábory v období školních prázdnin. Sledujte i sekci akce, kde zařazujeme nabídku dalších aktivit, např. soutěží.

Vstoupit

Dospívajícím od 13 let doporučujeme filmový kroužek, DofE, S-Team, novinařinu, lezení na stěně. Je možné si vybrat i z dalších kroužků. Sledujte sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky, kurzy a soutěže. Na léto jsou připraveny letní tábory.

Vstoupit

Studenti mohou využít nabídky pro dospělé, kurzy výtvarných dílen nebo program pro mladé do 25 let DofE. Sledujte i sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky a kurzy.

Vstoupit

Řada dospělých se rozhodla trávit volný čas aktivně. U nás v Symfonii se mohou zúčastňovat pravidelných cvičení, jazykových, výtvarných i jiných zájmových útvarů. V sekci akcí nabízíme kurzy, přednášky, výstavy a soutěže. Nepřehlédněte např. Rodinnou sobotu.

Vstoupit

Akce na klíč

Organizujeme tzv. AKCE NA KLÍČ.

PRO FIRMY, SPOLEČNOSTI, SPOLKY...

Firma s námi domluví, že v daném termínu za dohodnutých podmínek pro ni připravíme podle jejích představ akci pro děti, zaměstnance s dětmi, rodiny s dětmi, veřejnost atd.

Pro více informací nás kontaktujte na e-mailu info@ddmpodebrady.cz nebo telefonu 325 614 326.

V roce 2015 jsme takto uskutečnili Rodinný den s Poděbradkou.

V roce 2016 jsme takto uskutečnili Rodinný den s Poděbradkou.

 

PRO RODINU, PŘÁTELE...

Dětská oslava na stěně
Bude mít vaše dítě narozeniny?
Můžeme mu uspořádat narozeninovou oslavu na naší horolezecké stěně. Více informací najdete zde. 

Chci dostávat newsletter