Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Pro předškolní děti nabízíme pohybovou a taneční průpravu, keramiku, hudební hrátky a bowling. V sekci akce najdete termíny Čertovského rojení, Dne dětí, Dne Země, Světýlkové cesty a dalších tradičních i nově připravovaných akcí.

Vstoupit

Děti školního věku v Symfonii najdou široký výběr sportovních, pohybových, výtvarných, hudebních i dalších kroužků. Budou je bavit příměstské a pobytové letní tábory v období školních prázdnin. Sledujte i sekci akce, kde zařazujeme nabídku dalších aktivit, např. soutěží.

Vstoupit

Dospívajícím od 13 let doporučujeme filmový kroužek, DofE, S-Team, novinařinu, lezení na stěně. Je možné si vybrat i z dalších kroužků. Sledujte sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky, kurzy a soutěže. Na léto jsou připraveny letní tábory.

Vstoupit

Studenti mohou využít nabídky pro dospělé, kurzy výtvarných dílen nebo program pro mladé do 25 let DofE. Sledujte i sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky a kurzy.

Vstoupit

Řada dospělých se rozhodla trávit volný čas aktivně. U nás v Symfonii se mohou zúčastňovat pravidelných cvičení, jazykových, výtvarných i jiných zájmových útvarů. V sekci akcí nabízíme kurzy, přednášky, výstavy a soutěže. Nepřehlédněte např. Rodinnou sobotu.

Vstoupit

Řekli o nás

S-TEAM a vystoupení kroužků

Chtěla jsem napsat, jak moc se mi líbilo vystoupení S-Teamu.

Zobrazit komentář

Knížka - můj kamarád

Ještě jednou děkuji za příkladný a  profesionální přístup v práci s dětmi :o)

Zobrazit komentář

IQ PARK v Poděbradech

Jak se líbila věnovaná pokusům a úkolům z IQ parku z Liberce? Čtěte dál...

Zobrazit komentář

Den dětí - Boj o ostrov

Moc děkujeme za letošní organizaci Dne dětí - Boj o ostrov.

Zobrazit komentář

Organizace sportovních soutěží

Krajské kolo Sportovní ligy základních škol v basketbale dívek – SC Nymburk 31.3.2015

Zobrazit komentář
Chci dostávat newsletter