Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Pro předškolní děti nabízíme pohybovou a taneční průpravu, keramiku, hudební hrátky a bowling. V sekci akce najdete termíny Čertovského rojení, Dne dětí, Dne Země, Světýlkové cesty a dalších tradičních i nově připravovaných akcí.

Vstoupit

Děti školního věku v Symfonii najdou široký výběr sportovních, pohybových, výtvarných, hudebních i dalších kroužků. Budou je bavit příměstské a pobytové letní tábory v období školních prázdnin. Sledujte i sekci akce, kde zařazujeme nabídku dalších aktivit, např. soutěží.

Vstoupit

Dospívajícím od 13 let doporučujeme filmový kroužek, DofE, S-Team, novinařinu, lezení na stěně. Je možné si vybrat i z dalších kroužků. Sledujte sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky, kurzy a soutěže. Na léto jsou připraveny letní tábory.

Vstoupit

Studenti mohou využít nabídky pro dospělé, kurzy výtvarných dílen nebo program pro mladé do 25 let DofE. Sledujte i sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky a kurzy.

Vstoupit

Řada dospělých se rozhodla trávit volný čas aktivně. U nás v Symfonii se mohou zúčastňovat pravidelných cvičení, jazykových, výtvarných i jiných zájmových útvarů. V sekci akcí nabízíme kurzy, přednášky, výstavy a soutěže. Nepřehlédněte např. Rodinnou sobotu.

Vstoupit

Mám zájem o spolupráci s DDM

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Chcete vést zájmový kroužek? Stát se táborovým vedoucím? Máte zájem o sponzorskou spolupráci? Chcete v Symfonii pomáhat při akcích? Chcete v prostorách Symfonie uspořádat výstavu? Chcete uspořádat přednášku? Máte hobby, které stojí za to, aby o něm věděli i ostatní? Nebo prostě jen s námi chcete trávit čas a zrovna přesně nevíte jak? Ozvěte se, telefonem, osobně, e-mailem.  

Pokud nás chcete kontaktovat, můžete využít kontaktní formulář.

 

Výběrové řízení na místo pedagoga volného času vykonávající dílčí přímou pedagogickou činnost na školní rok 2018/2019

vyhlášeno dne 1. 3. 2018, uzávěrka přihlášek dne 30. 5. 2018

více informací najdete v příloze

Soubory ke stažení

Chci dostávat newsletter