Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Pro předškolní děti nabízíme pohybovou a taneční průpravu, keramiku, hudební hrátky a bowling. V sekci akce najdete termíny Čertovského rojení, Dne dětí, Dne Země, Světýlkové cesty a dalších tradičních i nově připravovaných akcí.

Vstoupit

Děti školního věku v Symfonii najdou široký výběr sportovních, pohybových, výtvarných, hudebních i dalších kroužků. Budou je bavit příměstské a pobytové letní tábory v období školních prázdnin. Sledujte i sekci akce, kde zařazujeme nabídku dalších aktivit, např. soutěží.

Vstoupit

Dospívajícím od 13 let doporučujeme filmový kroužek, DofE, S-Team, novinařinu, lezení na stěně. Je možné si vybrat i z dalších kroužků. Sledujte sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky, kurzy a soutěže. Na léto jsou připraveny letní tábory.

Vstoupit

Studenti mohou využít nabídky pro dospělé, kurzy výtvarných dílen nebo program pro mladé do 25 let DofE. Sledujte i sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky a kurzy.

Vstoupit

Řada dospělých se rozhodla trávit volný čas aktivně. U nás v Symfonii se mohou zúčastňovat pravidelných cvičení, jazykových, výtvarných i jiných zájmových útvarů. V sekci akcí nabízíme kurzy, přednášky, výstavy a soutěže. Nepřehlédněte např. Rodinnou sobotu.

Vstoupit

Kroužek Aerobic

<< Zpět na seznam reportáží

Zájmový útvar:  AEROBIC

Pro všechny, kteří mají rádi tanec

Lektoři: Aneta Langrová, DiS., Denisa Langrová

Místo: DDM Symfonie

Den a hodina: úterý   18.00 – 19.25h, čtvrtek 18.00 – 18.55h

Věk účastníků: 9 – 14 let

 články_kroužek_novinařiny_aerobic_2015  

Redaktorka kroužku novinařina Magdalena Štoková si sama vyzkoušela hodinu aerobicu, vedla rozhovor s lektorkou Anetou Langrovou a dvěma účastnicemi kroužku.

Jak dlouho cvičíte aerobic a co vás přimělo k tomu jej vést?

Aerobic cvičím už sedmnáct let. Myslím, že jsem začínala v šesti letech. Vedu ho, protože ho mám ráda. Svoje zkušenosti jsem chtěla posílat dále a učit děti tančit. Sem do DDM jsem se dostala někdy v roce 2009.

 články_kroužek_novinařiny_aerobic_2015

Čemu se dívky na hodinách učí?

Když k nám přijde nová žačka, začne se rozhýbávat, zlepší držení těla a postupně začínáme nabalovat taneční kroky. Důležité je také podle mě to, že se dívky naučí nestydět se před publikem a spoléhat se jedna na druhou.

Jezdíte na soutěže?

Ano, tuším od roku 2011. Na soutěžích někdy nejsme v kategorii aerobic, ale show dance, cheer -leading  apod. To svědčí o tom, že dívky se posouvají dál nejenom jedním směrem.

Děkuji za rozhovor

 články_kroužek_novinařiny_aerobic_2015

Verčo, jak probíhá hodina aerobicu?

Nejdříve se zahřejeme a protáhneme.  Pak trénujeme sestavu na hudbu nebo nám Aneta počítá, aby viděla, jestli všechno děláme správně.

Jaký máte vztah s lektorkami?

Jsme jako kamarádky, máme je moc rády.

Odpovídaly Verča (10 let) a Verča (12 let)

 

Text:     Magdalena Štoková, 12 let

Foto:     Karolina Pencová, 12 let

členky novinářského kroužku

listopad 2015

Chci dostávat newsletter