Pro předškolní děti nabízíme pohybovou a taneční průpravu, keramiku, hudební hrátky a bowling. V sekci akce najdete termíny Čertovského rojení, Dne dětí, Dne Země, Světýlkové cesty a dalších tradičních i nově připravovaných akcí.

Vstoupit

Děti školního věku v Symfonii najdou široký výběr sportovních, pohybových, výtvarných, hudebních i dalších kroužků. Budou je bavit příměstské a pobytové letní tábory v období školních prázdnin. Sledujte i sekci akce, kde zařazujeme nabídku dalších aktivit, např. soutěží.

Vstoupit

Dospívajícím od 13 let doporučujeme filmový kroužek, DofE, S-Team, novinařinu, lezení na stěně. Je možné si vybrat i z dalších kroužků. Sledujte sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky, kurzy a soutěže. Na léto jsou připraveny letní tábory.

Vstoupit

Studenti mohou využít nabídky pro dospělé, kurzy výtvarných dílen nebo program pro mladé do 25 let DofE. Sledujte i sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky a kurzy.

Vstoupit

Řada dospělých se rozhodla trávit volný čas aktivně. U nás v Symfonii se mohou zúčastňovat pravidelných cvičení, jazykových, výtvarných i jiných zájmových útvarů. V sekci akcí nabízíme kurzy, přednášky, výstavy a soutěže. Nepřehlédněte např. Rodinnou sobotu.

IQ PARK v Poděbradech

<< Zpět na seznam komentářů

IQ Park

9. 6. 2015
ZŠ a MŠ Opočnice: Zajímavé experimenty, děti se dobře bavily, užitečná a přínosná akce.
ZŠ Žíželice: Bylo to zajímavé, děti se bavily.
Petra Chlubnová: Dnes jsem se synem a s kamarádkou a jejíma dvěma syny navštívila výstavu. Moc se nám tu líbilo. Je to velmi zajímavá výstava. Moc děkujeme.

10. 6. 2015
Družina MZŠ Dymokury: Výstava se celé družině velice líbila. Děti s radostně vytřeštěnýma očima hltaly každé slovo velmi příjemných asistentek, děkujeme!!! Z černí díry se nikomu nechtělo, optické klamy nás opravdu oklamaly a vyzkoušet statickou elektřinu – super. Vše jsme si vyzkoušeli, ježka z klece vytáhli, musíme hodně přemýšlet, o čem všem a nejprve budeme doma vyprávět. Díky za bezva odpoledne.

11. 6. 2015
ZŠ Kostelní Lhota: Prožili jsme krásné, zábavné a užitečné chvíle. Dozvěděli jsme se mnoho užitečného a hlavně vše sami vyzkoušeli. Moc a moc děkujeme naším „bezva“ průvodkyním, které nás provedly fantastickým světem poznání, vědy, přírody a techniky. Mnohokrát děkujeme.

12. 6. 2015
Zafar Paikar: Moc se mi tu líbilo.
Marek: Nejvíce se mi líbily skleničky.

14. 6. 2015
Meli: Bylo to pěkné.

15. 6. 2015
Maruška a Eva: Je to moc pěkné.
Dan a Lukáš: Libový.

16. 6. 2015
4. A a 4. B ZŠ T.G.M. Poděbrady: Potrápili jsme mozkové závity, těšili se z úspěchu, hledali řešení a to vše s chutí.
Děkujeme Poděbradskému DDM a IQ parku.
Marcela, Páťa, Tereza P.: Děkujeme za velice zajímavou a poutavou výstavu, která zaujme nejen děti, ale i dospělé. Jako vždy jsme se zde setkali s velice milým přijetím. Děkujeme.
Míša a Kuba: Výstava se nám líbila.

17. 6. 2015
ZŠ při DL Dr. Filipa Poděbrady: Velice zajímavé, pochvala.
Matěj Piskáček: Moc zajímavé, moc se mi tu líbilo.
Anastázie Pejchalová: Nádhera.
Cykánková Adéla: Zajímavé.
Vít Ponec: Hustý.
Lucie Vávrová: Výstava byla krásná.
Martin Pacovský: Celkem se mi to líbilo.
Jiří Pletka: Bylo to tady hodně libový.

19. 6. 2015
ZŠ Václava Havla Poděbrady: Bylo to super!!! Bylo fajn, že si děti mohly prakticky vyzkoušet vše – co znají z hodiny fyziky. Navíc to bylo vše na jednom místě. Taková výstava podporuje zájem o techniku a hravost. Doufám, že takových aktivit bude víc. Už se těšíme.
2. A ZŠ Václava Havla Poděbrady: Výstava se nám líbila, bylo to hezky strávené odpoledne. Děkujeme.
3. C a 3. D ZŠ T.G.M. Poděbrady: Jsme moc rádi, že jsme mohli navštívit tuto výstavu. Bylo to prima. Děkujeme

20. 6. 2015
Spalovi: Velmi pěkné a poučné, kdyby se takto vyučovala fyzika….
Matějkovi: Moc pěkné.
Pudilovi: Moc jsme si to užili.
Krupkovi: Bylo to super a příště zas něco takového.

Chci dostávat newsletter