Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Zápis DDM 2021/2022

ELEKTRONICKÝ ZÁPIS NA KROUŽKY DDM SYMFONIE PRO ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

Webové prostředí, ve kterém zápis do našich kroužků probíhá, je uživatelsky příjemné a intuitivní, nazýváme ho KLIENTSKÉ CENTRUM.

Přehled termínů pro jednotlivé kroky zápisu pro školní rok 2021/2022 uvádíme níže:

v tuto chvíli si zatím můžete provést registraci v Klientském centru ddmpodebrady.iddm.cz, které slouží pro přihlašování na naše aktivity

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - Účastník může být přiřazen pouze do jednoho klientského účtu. Pokud jste již účastníka přihlašovali, je třeba ho přihlásit ze stejného klientského účtu.

 • v polovině srpna 2021 zveřejníme nabídku kroužků na webu DDM
 • v pondělí 30. 8. 2021 od 17 hodin zahájíme zápis do kroužků přes klientské centrum, není to složité, připravili jsme pro vás detailní návod

Pokračující z minulého školního roku se musí zapsat na dané kroužky nejdéle do 1. 9. 2021, aby tak potvrdili svůj závazný zájem o pokračování. Ostatním doporučujeme se přihlásit nejdéle do 5. 9. 2021.

 • v pondělí 30. 8. 2021 od 17 do 20 h - ti z vás, kteří se necítí být dost zdatní v internetovém prostředí, nebo nemají dostatečné technické/internetové vybavení, mohou přijít do DDM, kde vám rádi pomůžeme s provedením registrace a zápisu do kroužků 
 • Na našem webu je možné se přímo přes vybraný kroužek dostat do klientského centra k přihlášení. Pro vyhledání konkrétního kroužku na úvodní barevné liště zvolíte věkovou kategorii a v rozevřeném seznamu vyberete kroužky. Následně si ještě budete moci zvolit filtr pro obor činnosti, místo a den konání.
 • zápis na zdravotní cvičení pro seniory a stolní tenis pro dospělé proběhne: v úterý 31. 8. 2021 v DDM Symfonie od 9 do 12 hodin

A ještě informace o volných místech v tomto školním roce v době zápisu: Zájemci budou přijímáni dle pořadí přihlášení a musí splňovat stanovená kritéria pro daný zájmový útvar.

Přečtěte si POPIS KROUŽKU, kde jsou pro vás důležité informace:

 • kromě věku může být požadovaná docházka v určitém ročníku ZŠ
 • můžeme nabízet pouze určitý počet volných míst, protože část účastníků pokračuje z minulého školního roku
 • může se stát, že kroužek je určen pouze pro pokračující účastníky z minulého školního roku

Na webu a v klientském centru se bude zobrazovat celková kapacita kroužku. Aktuálně nabízená volná místa, zohledněná o pokračující účastníky, najdete v popisu kroužku.

STAV VOLNÝCH MÍST SE ZAČNE MĚNIT, AŽ KDYŽ PROBĚHNE SCHVÁLENÍ PŘIHLÁŠKY PRACOVNÍKEM DDM SYMFONIE. 

 

 

ELEKTRONICKÝ ZÁPIS NA TÁBORY DDM SYMFONIE PRO ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

Od 10. 1. 2022 bude na našem webu zveřejněna nabídka táborů na jarní a letní prázdniny.

V pátek 14. 1. 2022 od 17 hodin bude spuštěn elektronický zápis na tyto tábory.

Zájemci budou přijímáni dle termínu přihlášení a musí splňovat stanovená kritéria pro daný tábor.

Postup je stejný jako u zápisů do kroužků přes účet v Klientském centru. Podrobný návod je níže v příloze.

Každá přihláška na tábor mám navíc 1 povinnou přílohu, která se odevzdává s podepsanou přihláškou. Tuto a další přílohy najdete na webu u daného tábora nebo také v Klientském centru (návod ke stažení níže).

V pátek 14. 1. 2022 od 17 do 19 h - ti z vás, kteří se necítí být dost zdatní v internetovém prostředí, nebo nemají dostatečné technické/internetové vybavení, mohou přijít do DDM, kde vám rádi pomůžeme s provedením registrace a zápisu na tábory.

STAV VOLNÝCH MÍST SE ZAČNE MĚNIT, AŽ KDYŽ PROBĚHNE PŘIJETÍ PŘIHLÁŠKY PRACOVNÍKEM DDM SYMFONIE.

 

 

Nevíte si s něčím rady? Neváhejte nás kontaktovat telefonicky 325 614 326 či e-mailem info@ddmpodebrady.cz.

Těší se na vás v novém školním roce

Tým DDM Symfonie

 • Ke staženíZápis do kroužků 2021-2022
 • Ke staženíNávod na elektronický zápis od školního roku 2021-2022
 • Ke staženíNávod na stažení dokumentů k přihlášce v Klientském centru