Vánoční Symfonie v pohybu

Všechny novinky

Vánoční Symfonie v pohybu 

Připravili jsme pro vás čtyři cíle, kam se můžete v Poděbradech vydat na adventní, rodinné, zdravotní procházky. 

Vždy v pátek nebo sobotu nebo v neděli od 16.30 do 19.30 hodin po dobu adventního času můžete dojít na níže uvedené místo, kde uvidíte první symfonický videomapping statického obrázku. Zároveň s tím si můžete načíst QR kód, kterým se otevřou webové stránky DDM Symfonie s překvapením. 

Co na vás čeká?  

Vánoční pohádka Tři muzikanti. Ta je připravená nejen ke čtení na pokračování, ale i k poslechu. 

Každý adventní víkend zde najdete písničku. Můžete se ji naučit a zahrát si ji na ozvučná dřívka, kytaru, flétnu nebo si ji jen tak zazpívat. Všechny čtyři písničky vytvoří dohromady krásné hudební pásmo pod vánoční stromeček. 

Nemáte ještě adventní věnec? S námi si ho můžete vyrobit. Každý týden postupně získáte další ozdoby a adventní papírovou svíčku. 

A ještě něco navíc ... 

Abyste snadněji našli naše zastavení, podívejte se na přiloženou mapu s vyznačenými symboly not, počet not určuje číslo zastavení. 

 

První zastavení, v naší době spíše kratičké pozastavení, začíná v pátek 27. 11., pokračuje v sobotu 28. 11. a neděli 29. 11. vždy od 16.30 do 19.30 hodin a najdete ho na Labském nábřeží u altánu Gloriet.  

 

Druhé zastavení začíná v pátek 4. 12., pokračuje v sobotu 5. 12. a neděli 6. 12. vždy od 16.30 do 19.30 hodin a najdete ho v lázeňském parku u Libenského kolonády. Pokud se vám podaří namalovat čerta a doručit nám ho do DDM Symfonie do 1. 12., můžete se na něj přijít na toto zastavení podívat. Adventní atmosféra bude na tomto místě k vidění do konce roku 2020. 

 

Třetí zastavení začíná v pátek 11. 12., pokračuje v sobotu 12. 12. a neděli 13. 12. vždy od 16.30 do 19.30 hodin a najdete ho na Zámku v zámeckém příkopu u Divadla Na Kovárně. 

 

Čtvrté zastavení začíná v pátek 18. 12., pokračuje v sobotu 19. 12. a neděli 20. 12. vždy od 16.30 do 19.30 hodin a najdete ho u DDM Symfonie. 

 

Pokud nestihnete některé zastavení navštívit, můžete si pro tajemný QR - kód dojít na výše uvedená zastavení až do konce letošního roku. 

Zveřejněná překvapení budou volně ke stažení na našich webových stránkách. Pokud nemáte možnost si je vytisknout, nabízíme balíček účastníka akce, kde jsou vytištěné podklady (tvořivé na tvrdý papír) za 50 Kč. Tento balíček můžete použít jako dárkový balíček. Ozvučná dřívka mohou být součástí balíčku, anebo samostatně, a to za cenu 20 Kč (do vyprodání zásob). Zakoupit si je budete moct u našeho symfonického výdejního okénka ve všední dny od pondělí 30. 11. do neděle 20. 12. vždy v čase 9.00 - 15.00 hodin nebo dle dohody. Pokud si balíček objednáte na e-mailu: info@ddmpodebrady.cz budete mít jistotu,  že bude připraven k vyzvednutí. 

 

Na zastaveních se, prosíme, nezdržujte a dodržujte dvoumetrové rozestupy. Děkujeme za dodržování pravidel. 

 

Děkujeme za spolupráci:  

Janu Sobotkovi a Jakubu Karbulkovi za vstřícnost, humor, profesionalitu a lehkost, s jakou plnili naše představy. 

Kamile Bečvářové za odvahu a rychlost s níž přijala naši výzvu zahrát písničky na flétnu dvacet minut před natáčením.  

Janě Férové za ochotu jít do toho s námi a za trpělivost, kterou projevila při přípravě a realizaci hudebních videí.  

Milanu Hercikovi za přednes, jenž povýšil pohádku do nebeských sfér. 

Kláře Forstové za nadšení s nímž vzala na svá bedra výtvarnou stránku, za její skvělé nápady a výtvory. 

Farnímu sboru Českobratrské církve evangelické za umožnění videomappingu na Gloriet a za velkou podporu našeho snažení. 

Městskému kulturnímu centru Poděbrady za spolupráci při videomappingu na Zámek.  

Městu Poděbrady za záštitu a zapůjčení kryté kolonády Libenského. 

 

Přejeme Vám klidný adventní čas, tým DDM Symfonie 

Vánoční Symfonie v pohybu 

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.