Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Vánoční Symfonie v pohybu - Betlémská

Všechny novinky

Zveme vás na betlémské nejen rodinné procházky po Poděbradech od 27. 11. 2021 do 2. 1. 2022.

Na cestě načítejte a sbírejte QR kódy postaviček, které pro nás vytvořila výtvarnice Klára Forstová. Doma si potom postavičky můžete vytisknout, vybarvit a celý betlém si sestavit.

Mapka trasy je ke stažení na našich webových stránkách, vytištěnou si ji je možné vyzvednout v prodejně Milko na Kolonádě nebo na recepci v DDM Symfonie. Zde je mapa přímo na internetu.

Budeme rádi, pokud s námi budete sdílet zážitky z objevování jednotlivých postav nebo fotografie vašich dokončených betlémů na našem facebooku nebo instagramu s označením #betlemDDMSymfonie, nebo na e-mail speldovap@ddmpodebrady.cz.

V případě zájmu nabízíme tvořivý balíček obsahující vytištěný Betlém a jako bonus komponenty na dřevěného anděla (viz obrázek níže). Je k zakoupení v DDM Symfonie po předešlé rezervaci na e-mailu: speldpovap@ddmpodebrady.cz za cenu 30 Kč.

 


Dále nabízíme i souborný tvořivý balíček Vánočního věnce a pohádky z akce, kterou jsme realizovali v loňském roce, a to také za cenu 30 Kč.