Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
+420 325 614 326

PROJEKT CIRCUS HAPPY KIDS v DDM Symfonie

Všechny novinky

Cirkus Happy Kids pro rodiče:
Milí rodiče,

dlouho jsme čekali. Teď už je to konečně tady! Cirkus „Happy Kids“ přijede do Vašeho města! Vaše děti budou trénovat různá cirkusová vystoupení a v závěru projektu nám všem své dovednosti předvedou v jednom či dvou (podle počtu zúčastněných) velkých slavnostních představeních. Všichni jste srdečně zváni.

Na bezpečnost Vašich dětí bude dohlížet tým profesionálních artistů v dostatečném počtu. Všechna nacvičovaná čísla jsou pro děti bezpečná a vždy jsou trénována za účasti a  dohledu odborných trenérů. Čísla jsou přizpůsobena věku a zručnosti dětí a  upravena tak, aby v žádném případě nemohlo dojít k úrazu.

Věřte, že Vaše děti budou pod naším vedením a dohledem v bezpečí a užijí si spoustu zábavy.

Pro Vaše dítě začíná cirkusový projektový týden v pondělí a končí v pátek, případně v sobotu (při velkém počtu zájemců). Každý den Vaše dítě cvičí a trénuje pro cirkusové vystoupení, které si vybralo.

Už teď se můžete těšit na vystoupení svých dětí.

Jan Lagron, ředitel společnosti

Podrobný rozpis na www.ddmpodebrady.cz
Ukázky projektu a informace na www.circushappykids.com

 

DDM Symfonie pro rodiče:

Vážení rodiče,

projekt Cirkus Happy Kids jsme zhlédli v červnu 2017 v ZŠ Dymokury, kde nás velmi zaujal, a rozhodli jsme se pozvat jej do Poděbrad. Ačkoliv je koncipován původně pro školy, domluvili jsme spolupráci jako týdenní odpolední aktivitu pro děti v červnu, kdy naše kroužky již nejsou v činnosti.

Za cenu 300 Kč na týden bude mít Vaše dítě zajištěn od pondělí 11. 6. do pátku 15. 6. 2018 (případně do soboty 16. 6. 2018) odpolední program plný zážitků v rozsahu 3 hodin (čas bude upřesněn,  nejdříve od 15 hodin). V závěru týdne pak všechny děti společně vystoupí v nacvičeném veřejném představení v šapitó u hřiště FK Bohemia Poděbrady.

Pavlína Špeldová, kontaktní osoba za DDM Symfonie

Informace a závazné přihlášky  - stále přijímáme do naplnění kapacity - na adrese speldovap@ddmpodebrady.cz nebo telefonu 608 940 064

 

Více informací najdete v příloze.

Kontaktní osoba pro bližší informace a přihlášení: Ing. Pavlína Špeldová - tel. 608 940 064, e-mail: speldovap@ddmpodebrady.cz

Jak tento nápad vznikl?

V posledním týdnu před prázdninami dostala naše paní ředitelka pozvání z dymokurské základní školy, abychom se přijeli podívat na projekt, který připravují. Jmenuje se Projekt Circus Happy Kids.

A tak jsme se vydali na generálku cirkusového představení, které během jednoho týdne nacvičilo asi sto osmdesát žáků školy. Přihlášené děti dvě hodiny denně trénovaly s trenéry cirkusu Happy Kids zvolené disciplíny, jako jsou akrobati, kouzelníci, žongléři, klauni, fakýři, tanečníci, černé divadlo.
A ve čtvrtek byl hotový dvouhodinový program pro rodiče.
Na dopolední generálce jsme v cirkusovém šapitó na pozemku školy zhlédli přestavení dětí, které zářily jako opravdové hvězdy manéže.

Celý projekt je dokonalý pro všechny zúčastněné. A proto jsme se rozhodli, že jej využijeme v červnu příštího roku u nás v Symfonii. Sledujte naše webové stránky, kam umístíme všechny informace potřebné k tomu, abyste si udělali o této akci představu. Neošiďte svoje dítě, mohou se zúčastnit všechny děti v předškolním a školním věku, a přihlaste je. Profesionálně připravíme obrovský zážitek pro děti i rodiče.

Pedagogové DDM Symfonie

PROJEKT CIRCUS HAPPY KIDS v DDM Symfonie