Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
+420 325 614 326

Poděbrady sportovní 2018

Všechny novinky

DDM Symfonie, Poděbradská sportovní s.r.o. a radní paní Mgr. Jindra Dlabová společně připravily a organizují akci Poděbrady sportovní 2018 na podporu pohybu a sportování dětí a mládeže v Poděbradech. Záměr má dvě části, a to pro školy a pro veřejnost.

Pro děvčata Základní školy V. Havla a Základní školy T. G. M. se uskutečnila ve středu 16. 5. 2018 v tělocvičně ZŠ V. Havla ukázková lekce aerobiku s lektorkou Monikou Sobotkovou, pro chlapce v tělocvičně Boxingu Poděbrady ukázková lekce boxu pod vedením trenéra Daniela Vencla. Oběma lektorům patří velké poděkování. Odměnou všem bylo nadšení zúčastněných žáků a žákyň. Jako další je pro družiny obou základních škol připravena ukázková hodina kuželek pod vedením Petry Gütterové v kuželně.

Pro širokou veřejnost dětí a mládeže se budou v září konat ukázkové lekce dalších sportů organizací, které se v Poděbradech dětem a mládeži věnují. Momentálně je to ve fázi přípravy, další informace brzy zveřejníme.

VÍCE INFORMACÍ O MOŽNOSTI VYZKOUŠET SI SPORTY V PODĚBRADECH OD 3. DO 14. ZÁŘÍ 2018 NAJDETE ZDE.

Za realizační tým Jitka Karbulková a Pavlína Špeldová