Kurz abstraktní malby

Všechny novinky

PROBUĎ V SOBĚ HRAVOST A KREATIVITU. KAŽDÝ MŮŽE BÝT UMĚLCEM! ZVLÁDNEŠ TO I TY!

Přátelské uvolněné prostředí ve skupině max. 10 studentů ve věku 15+.
10 lekcí, ve kterých se naučíte 10 kreativních technik malby akrylem na plátno a odnesete si domů minimálně 8 plnohodnotných obrazů, které si můžete pověsit či darovat svým blízkým.
KOMPLETNÍ ZÁZEMÍ - veškeré pomůcky: profesionální barvy, štětce, plátna, modelovací pasty, spreje, a mnohem více jsou v ceně
Abstraktní malbu zvládne naprostý laik, ale nebude se nudit ani ten, kdo má s malbou již zkušenosti. Pod taktovkou zkušené malířky, lektorky a bytové architektky se naučíte mnoho zajímavých kouzel a triků, díky nimž vytvoříte několik originálních obrazů, ze kterých budete mít radost vy i vaši obdarovaní. Samozřejmostí je individuální přístup - se vším vám pomůžeme krok za krokem!
Rozvinete v sobě hravost, kreativitu a sebedůvěru. A navíc si během 3 hodin malby skvěle odpočinete a načerpáte energii do dalšího dne ve skupině stejně naladěných lidí.
Kurz lze zakoupit i formou dárkového poukazu a tím zprostředkujete obdarovanému jedinečný zážitek, relaxaci, nové dovednosti, radost z tvorby či splněný sen!

Lektorka: Kateřina Kersey - malířka, lektorka, bytová architektka
Instagram: https://www.instagram.com/katerina_kersey/
Facebook: https://www.facebook.com/katerina.kersey/photos_by
Webové stránky: https://www.katerinakersey.com/

Přihlášení je do 24. 9. 2023, poté vám potvrdíme konání kurzu. Minimální počet účastníků je 8.

Informace ke kurzu:
Bc. Jitka Karbulková, 731 615 661, karbulkovaj@ddmpodebrady.cz

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.