Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
+420 325 614 326

Co se děje v DDM Symfonie právě teď

Všechny novinky

Vážení přátelé,

nabízíme vám přehled aktivit v Symfonii.

Výuka je stále do odvolání přerušena.

Aktivity naplánované na letní prázdniny – příměstské a pobytové tábory - zatím ponecháváme v plánu akcí, které bychom chtěli zrealizovat. 

Doporučujeme Vám sledovat naše webové stránky minimálně jednou týdně doplňujeme nápady, náměty, inspiraci pro Vás.

Oslovili jsme lektory našich kroužků s nabídkou, že Vám předáme buď e-mailem nebo zveřejníme na našich webových stránkách náměty na aktivity, které by Vás a Vaše děti mohly zajímat.

Víme, že školních povinností máte hodně, jde o aktivity volnočasové, zábavné, veselé a hravé. Vznikající náměty už průběžně doplňujeme na náš web.

Už na webu najdete:

Zapojte se do akce: Velikonoce jinak #velikonoce2020spolu #ddmsymfoniepoděbrady

Vyzdob velikonoční vajíčko - jdi na zdravotní procházku, tam ozdobené vajíčko vyfoť na zajímavém místě a potom jej můžeš použít na výzdobu doma – sdílej fotku dej na FB do komentářů pod příspěvek, Instagram nebo ji pošli na e-mail speldovap@ddmpodebrady.cz.

Truhlice plná nápadů

V Tajemné komnatě nejvyšší potřeby, která se minulý týden nečekaně objevila v DDM Symfonie, jsme narazili na ohromnou dřevěnou Truhlici plnou nápadů na aktivity doma. Každý týden ji otevíráme a vybíráme z ní pro vás pár zajímavých, vtipných a jednoduchých aktivit, kterými si můžete zpříjemnit dny v době, kdy se nemůžeme potkávat u nás. Truhlice s nápady najdete Ke stažení na našich webových stránkách.

Ořech – další úkol pro luštitele na duben byl zveřejněn. Připomínáme možnost zapojit se do luštění ještě i nyní. Děti, přizvěte svou babičku či dědečka k luštění.

Kroužek Nerf - nejen pohybové aktivity pro jeho účastníky kroužku, ale i pro kohokoliv, kdo by měl chuť sek nám přidat

Kroužek Elektronika – lektor Honza Polák připravil následující stavebnice:

Stavebnice Hlukoměru – účastníci kroužku dostali aktivitu na doma.

Stavebnice pro začátečníky - novým zájemcům o kroužek Elektroniky nabízíme možnost si vypůjčit připravenou stavebnici pro začátečníky. Ze stavebnice jde sestavit minimálně 7 zapojení se žárovkami. Není potřeba pájka, jen šroubovák a plochá baterie 4,5V (není součástí balení). K dispozici je 5 ks, které si mohou zájemci půjčit a pak vrátit do 30. 6. 2020. Případní zájemci, kontaktujte Pavlínu Špeldovou e-mailem na speldovap@ddmpodebrady.cz.

Kroužek Grafomotorika – lektorka Martina Kastnerová nám poslala odkazy na tvoření nejen pro děti ze svého kroužku, určitě se podívejte na naše webové stránky do společensko vědní nabídky.

Kroužek Klubíčkování – připravil návod na barevná háčkovaná vajíčka.

Dospělí účastníci kroužku Jógy lektorky Lenky Procházkové mohou cvičit dle zveřejněných odkazů.

Teen jóga pro dívky kroužek Vlaďky Lacinové - lektorka vytvořila jógovou skupinu na Skype a účastnice kroužku se tak mohou scházet pravidelně v době konání kroužku.

Jóga pro děti lektorky Evy Juklíčkové - nabízíme odkazy na Jógu pro děti, Jogihrátky pro děti 3-6 let, posilovačky pro děti a rodiče i fit Jógu pro dospělé.

Kroužek Vaření – recepty na velikonoční společné pečení najdete v Truhlici plné nápadů.

Lektorky kroužků aerobiku a street dance jsou aktivní v živém vysílání tréninkových lekcí pro účastníky.

Připravujeme výzvu netradičních úkolů, těšte na ni po Velikonocích.

 

A stále ještě šijeme roušky…

 

Vaše Symfonie

 

Newsletter DUBEN 2020 kde stažení zde.

Newsletter BŘEZEN 2020 kde stažení zde.