Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Pro předškolní děti nabízíme pohybovou a taneční průpravu, keramiku, hudební hrátky a bowling. V sekci akce najdete termíny Čertovského rojení, Dne dětí, Dne Země, Světýlkové cesty a dalších tradičních i nově připravovaných akcí.

Vstoupit

Děti školního věku v Symfonii najdou široký výběr sportovních, pohybových, výtvarných, hudebních i dalších kroužků. Budou je bavit příměstské a pobytové letní tábory v období školních prázdnin. Sledujte i sekci akce, kde zařazujeme nabídku dalších aktivit, např. soutěží.

Vstoupit

Dospívajícím od 13 let doporučujeme filmový kroužek, DofE, S-Team, novinařinu, lezení na stěně. Je možné si vybrat i z dalších kroužků. Sledujte sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky, kurzy a soutěže. Na léto jsou připraveny letní tábory.

Vstoupit

Studenti mohou využít nabídky pro dospělé, kurzy výtvarných dílen nebo program pro mladé do 25 let DofE. Sledujte i sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky a kurzy.

Vstoupit

Řada dospělých se rozhodla trávit volný čas aktivně. U nás v Symfonii se mohou zúčastňovat pravidelných cvičení, jazykových, výtvarných i jiných zájmových útvarů. V sekci akcí nabízíme kurzy, přednášky, výstavy a soutěže. Nepřehlédněte např. Rodinnou sobotu.

Vstoupit

Vánoční Symfonie

<< Zpět na seznam reportáží

VÁNOČNÍ SYMFONIE
24. listopadu proběhla v DDM akce Vánoční Symfonie. Bylo zde k vidění nebe s anděly a Mikulášem nebo peklo s čerty. Nabízela se výtvarná dílnička, ve které jste vlastnoručně vytvářeli mikulášskou punčochu nebo vánoční přání pro své blízké či kamarády.

 články_kroužek_novinařiny

Ve velkém sále jste mohli na trzích koupit nějaký vánoční dárek, pochoutku nebo ozdobit perníčky podle své fantazie.
Já jsem se s celou redakcí a našimi kamarády a spolupracovníky filmaři této akce zúčastnila a díky atmosféře dětí hrajících si s anděly a zpívajících písničky pro Mikuláše jsem začala propadat nostalgii.

články_kroužek_novinařiny

Po celém sále vonělo cukroví a pobíhaly tu skupinky maminek snažících se uhlídat své děti a zároveň nakoupit vánoční dárečky tak, aby jejich dítka nic neviděla a mohla se dál těšit na Ježíška, který jim zmiňované dárky přinese. Když jsem vešla do výtvarné dílničky, přivítala mě moje malá sestřička, která si vyráběla přáníčko. Okamžitě mě za ruku přitáhla ke stolu, abych jí pomohla přilepit ozdůbky a vystřihnout hvězdičku. Jako velká sestra jsem její pokyny přesně dodržovala, ale dokud nebylo všechno perfektní, nemohla jsem se hnout, což je samozřejmě a díkybohu úkol starších sourozenců.

články_kroužek_novinařiny


Pak jsem od sestřičky dostala volno a odebrala jsem se se svými dvěma kamarádkami z redakce ozdobit si ve velkém sále perníčky. Cestou jsme narazily na obchůdek s kulichy a nemohly jsme se dostat dále. Já jsem nakonec skončila s vínovým kulichem a druhá členka naší redakce s modrým, obě o dvě stě korun lehčí. Což na vlastnoručně pletený kulich a rozhovor s milou paní, která je prodávala, rozhodně není moc.

články_kroužek_novinařiny


Domů jsem odcházela s plným břichem díky perníku a výborným párkům, vínovým kulichem na hlavě a pocitem, že jsem zase nekoupila ani jeden vánoční dárek a všechny budu muset shánět na poslední chvíli. Což je jedna z úžasných věcí, které prožívám každé Vánoce.

Magdalena Štoková,
členka kroužku novinařina

Soubory ke stažení

Chci dostávat newsletter