Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Pro předškolní děti nabízíme pohybovou a taneční průpravu, keramiku, hudební hrátky a bowling. V sekci akce najdete termíny Čertovského rojení, Dne dětí, Dne Země, Světýlkové cesty a dalších tradičních i nově připravovaných akcí.

Vstoupit

Děti školního věku v Symfonii najdou široký výběr sportovních, pohybových, výtvarných, hudebních i dalších kroužků. Budou je bavit příměstské a pobytové letní tábory v období školních prázdnin. Sledujte i sekci akce, kde zařazujeme nabídku dalších aktivit, např. soutěží.

Vstoupit

Dospívajícím od 13 let doporučujeme filmový kroužek, DofE, S-Team, novinařinu, lezení na stěně. Je možné si vybrat i z dalších kroužků. Sledujte sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky, kurzy a soutěže. Na léto jsou připraveny letní tábory.

Vstoupit

Studenti mohou využít nabídky pro dospělé, kurzy výtvarných dílen nebo program pro mladé do 25 let DofE. Sledujte i sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky a kurzy.

Vstoupit

Řada dospělých se rozhodla trávit volný čas aktivně. U nás v Symfonii se mohou zúčastňovat pravidelných cvičení, jazykových, výtvarných i jiných zájmových útvarů. V sekci akcí nabízíme kurzy, přednášky, výstavy a soutěže. Nepřehlédněte např. Rodinnou sobotu.

Vstoupit

SHOWTIME

<< Zpět na seznam reportáží

8. října 2016 v Kongresovém centru Lázeňské kolonády uspořádal Dům dětí a mládeže Symfonie Poděbrady Showtime, což byla přehlídka toho nejlepšího ze středisek volného času Středočeského kraje.

Během dne vystoupily taneční a hudební soubory, proběhly také ukázky moderních sportů kroužků středisek volného času z Mladé Boleslavi, Čáslavi, Hořovic, Mělníka, Kutné Hory, Kladna, Kolína, Nymburka, Příbrami, Berouna a Poděbrad. Hosté mohli navštívit výtvarné dílny, zahrát si šachy nebo jojovat.

V pestré směsici vystoupení jsme se snažily hledat příběh. Ptaly jsme se vystupujících, co je přivedlo do kroužku, který navštěvují, a jaké cíle si kladou. Malý hošík ze street dance vyprávěl, že tanec viděl ve zprávách a chtěl by být také jednou v televizi. Jinou streetařku přivedly k tanci kamarádky a mají cíl kvalifikovat se na mistrovství ČR. Tanečník společenských tanců přiznal, že se mu líbila jedna z dívek a chtěl s ní tančit. Sympatický mladík s jojem nám řekl, že se jen těžce zbavuje trémy a k této netradiční disciplíně jej přivedli kamarádi ze střední.

Všichni jsme si užili den a těšíme se na další.

 

Magdalena Štoková, Karolina Pencová a Zuzana Laluchová, novinařina Symfonie Poděbrady

Chci dostávat newsletter