Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Pro předškolní děti nabízíme pohybovou a taneční průpravu, keramiku, hudební hrátky a bowling. V sekci akce najdete termíny Čertovského rojení, Dne dětí, Dne Země, Světýlkové cesty a dalších tradičních i nově připravovaných akcí.

Vstoupit

Děti školního věku v Symfonii najdou široký výběr sportovních, pohybových, výtvarných, hudebních i dalších kroužků. Budou je bavit příměstské a pobytové letní tábory v období školních prázdnin. Sledujte i sekci akce, kde zařazujeme nabídku dalších aktivit, např. soutěží.

Vstoupit

Dospívajícím od 13 let doporučujeme filmový kroužek, DofE, S-Team, novinařinu, lezení na stěně. Je možné si vybrat i z dalších kroužků. Sledujte sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky, kurzy a soutěže. Na léto jsou připraveny letní tábory.

Vstoupit

Studenti mohou využít nabídky pro dospělé, kurzy výtvarných dílen nebo program pro mladé do 25 let DofE. Sledujte i sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky a kurzy.

Vstoupit

Řada dospělých se rozhodla trávit volný čas aktivně. U nás v Symfonii se mohou zúčastňovat pravidelných cvičení, jazykových, výtvarných i jiných zájmových útvarů. V sekci akcí nabízíme kurzy, přednášky, výstavy a soutěže. Nepřehlédněte např. Rodinnou sobotu.

Vstoupit

Předávání cen DofE

<< Zpět na seznam reportáží

SLAVNOSTNÍ CEREMONIE PŘEDÁVÁNÍ CEN DofE

23. září se v DDM Symfonie uskutečnila slavnostní ceremonie předávání odznaků absolventům bronzové úrovně Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu (DofE).

Deseti mladým lidem z Poděbrad a Mladé Boleslavi, kteří uspěli v plnění bronzového stupně programu, předala certifikát Jitka Karbulková, ředitelka DDM Symfonie Poděbrady, Pavla Müllerová, absolventka zlatého stupně a vedoucí celorepublikového Alumni klubu absolventů programu, a patron poděbradských Dofíků Roman Kotlář, MasterChef 2015.

Pozvaní hosté, rodiče a přátelé mohli během programu vidět videoreportáže z vykonaných dobrodružných expedic, dvě oceněné dívky se představily ve hře na kytaru a všichni přítomní dostali v závěru pozvání na rout, kteří účastníci sami připravili.

Program DofE je vzdělávací program, který mladé lidi vede k objevování jejich talentů, dobrovolnictví, zlepšování dovedností a sportu. Je součástí celosvětové prestižní Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu, kterou DDM Symfonie Poděbrady nabízí a pomáhá plnit uchazečům již sedmnáct let.

Chci dostávat newsletter