Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Pro předškolní děti nabízíme pohybovou a taneční průpravu, keramiku, hudební hrátky a bowling. V sekci akce najdete termíny Čertovského rojení, Dne dětí, Dne Země, Světýlkové cesty a dalších tradičních i nově připravovaných akcí.

Vstoupit

Děti školního věku v Symfonii najdou široký výběr sportovních, pohybových, výtvarných, hudebních i dalších kroužků. Budou je bavit příměstské a pobytové letní tábory v období školních prázdnin. Sledujte i sekci akce, kde zařazujeme nabídku dalších aktivit, např. soutěží.

Vstoupit

Dospívajícím od 13 let doporučujeme filmový kroužek, DofE, S-Team, novinařinu, lezení na stěně. Je možné si vybrat i z dalších kroužků. Sledujte sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky, kurzy a soutěže. Na léto jsou připraveny letní tábory.

Vstoupit

Studenti mohou využít nabídky pro dospělé, kurzy výtvarných dílen nebo program pro mladé do 25 let DofE. Sledujte i sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky a kurzy.

Vstoupit

Řada dospělých se rozhodla trávit volný čas aktivně. U nás v Symfonii se mohou zúčastňovat pravidelných cvičení, jazykových, výtvarných i jiných zájmových útvarů. V sekci akcí nabízíme kurzy, přednášky, výstavy a soutěže. Nepřehlédněte např. Rodinnou sobotu.

Vstoupit

Postup na MČR reginonů juniorů 2015 v bowlingu

<< Zpět na seznam reportáží

V neděli 12. 4. 2015 se konalo

Mistrovství regionu juniorů Střední Čechy 2015

jako nominace na Mistrovství juniorů ČR ve společné spolupráci regionů Střední Čechy a Praha v Kladně současně.

Naši poděbradští hráči byli úspěšní - zde jsou jejich výsledky:

Kategorie juniorů do 9 let:
- 1. místo Kavanová Adéla
- 2. místo Sládek Richard

Kategorie juniorů 10-12 let
- 2. místo Nováková Iva

Kategorie juniorů 13-15 let:
- 1. místo Bárta Daniel, 2. místo Karbulka Jakub

Kategorie juniorek 13-15 let:
- 2. míso Strejcová Tereza
Více informací zde.

Všichni výše uvedení se budou účastnit celorepublikového mistroství ČR regionů juniorů dne 1. - 2. 5. 2015 v Pardubicích.

Gratulujeme a držíme jim palce!

Chci dostávat newsletter