Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Pro předškolní děti nabízíme pohybovou a taneční průpravu, keramiku, hudební hrátky a bowling. V sekci akce najdete termíny Čertovského rojení, Dne dětí, Dne Země, Světýlkové cesty a dalších tradičních i nově připravovaných akcí.

Vstoupit

Děti školního věku v Symfonii najdou široký výběr sportovních, pohybových, výtvarných, hudebních i dalších kroužků. Budou je bavit příměstské a pobytové letní tábory v období školních prázdnin. Sledujte i sekci akce, kde zařazujeme nabídku dalších aktivit, např. soutěží.

Vstoupit

Dospívajícím od 13 let doporučujeme filmový kroužek, DofE, S-Team, novinařinu, lezení na stěně. Je možné si vybrat i z dalších kroužků. Sledujte sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky, kurzy a soutěže. Na léto jsou připraveny letní tábory.

Vstoupit

Studenti mohou využít nabídky pro dospělé, kurzy výtvarných dílen nebo program pro mladé do 25 let DofE. Sledujte i sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky a kurzy.

Vstoupit

Řada dospělých se rozhodla trávit volný čas aktivně. U nás v Symfonii se mohou zúčastňovat pravidelných cvičení, jazykových, výtvarných i jiných zájmových útvarů. V sekci akcí nabízíme kurzy, přednášky, výstavy a soutěže. Nepřehlédněte např. Rodinnou sobotu.

Vstoupit

O srdce Symfonie Poděbrady

<< Zpět na seznam reportáží

III. ročník putovního poháru „O SRDCE SYMFONIE PODĚBRADY“ zná vítěze

V první jarní den 20. března 2016 soutěžilo 8 desítek jednotlivců a 14 tříčlenných družstev ve sportovní střelbě ze vzduchové pušky vleže. Již tradiční soutěž uspořádali v Domě dětí a mládeže Symfonie Poděbrady Sportovně střelecký klub Bohemia Poděbrady a Dům dětí a mládeže Symfonie Poděbrady za pomoci Města Poděbrady a přispění mnoha přátel a příznivců sportovní střelby v Poděbradech a okolí.

Odměnou všem jsou dosažené výsledky jak v kategorii děti do 12, tak 14 let v disciplíně 30 ran vleže. Vítězky obou kategorií dosáhly absolutního nástřelu 300 bodů. Pořadateli tak připravily hlavolam, protože i ve střelených středových desítkách dosáhly shody 28 centrů. Kdo tedy je v jednotlivcích absolutní vítěz? Pohotovou reakcí pořadatelů, sportovců a diváků se podařilo tento hlavolam rozluštit. Pořadatelé připravili napínavý finálový rozstřel střílený na deset ran počítaných na desetiny. Pevnou ruku, přesnou mušku a silné nervy prokázala v kategorii do 12 let Kateřina MIKULČÍKOVÁ ze SSK Liberec, která k 300 bodům ze základního závodu přidala 105 bodů v rozstřelu a celkově zvítězila. Druhé místo obsadila z kategorie do 14 let Diana VÁŇOVÁ z Horní Cerekve, která dosáhla ve finálovém rozstřelu 102,6 bodu. V disciplíně 20 ran vleže s oporou, která je určena pro začátečníky a zájemce o sportovní střelbu, zvítězila Sára Strnadová z SSK Vlašim hezkým výsledkem 194 bodů. Putovní pohár získalo družstvo SSK DDM Kolín A ve složení Vadinská Denisa (299 b.), Novotný Lukáš (297 b.) a Mejda Jiří (299 b.) s celkovým výsledkem 895 b. Ve středu startovního pole skončilo družstvo DDM Poděbrady ve složení Hněvsová Hana (297 b.), Fadrhonc Lukáš (294 b.) a Houžvička Filip (288 b.) s celkovým nástřelem 879 b.

Pro mnohé mladé sportovní střelce byla tato soutěž jednou z posledních velkých prověrek výkonnosti před nadcházejícím Mistrovstvím ČR ve sportovní střelbě mládeže, které se bude konat v Plzni o prvním víkendu v dubnu. Všem přejeme co nejlepší výsledky.

Závěrem bych chtěl poděkovat společně s malými sportovci všem, kteří se podíleli na přípravě a uspořádání střelecké soutěže, za hezký sportovní a společenský zážitek.  

-Vs-

Za Střelecký kroužek DDM Symfonie a SSK Bohemia Poděbrady

Chci dostávat newsletter