Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Pro předškolní děti nabízíme pohybovou a taneční průpravu, keramiku, hudební hrátky a bowling. V sekci akce najdete termíny Čertovského rojení, Dne dětí, Dne Země, Světýlkové cesty a dalších tradičních i nově připravovaných akcí.

Vstoupit

Děti školního věku v Symfonii najdou široký výběr sportovních, pohybových, výtvarných, hudebních i dalších kroužků. Budou je bavit příměstské a pobytové letní tábory v období školních prázdnin. Sledujte i sekci akce, kde zařazujeme nabídku dalších aktivit, např. soutěží.

Vstoupit

Dospívajícím od 13 let doporučujeme filmový kroužek, DofE, S-Team, novinařinu, lezení na stěně. Je možné si vybrat i z dalších kroužků. Sledujte sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky, kurzy a soutěže. Na léto jsou připraveny letní tábory.

Vstoupit

Studenti mohou využít nabídky pro dospělé, kurzy výtvarných dílen nebo program pro mladé do 25 let DofE. Sledujte i sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky a kurzy.

Vstoupit

Řada dospělých se rozhodla trávit volný čas aktivně. U nás v Symfonii se mohou zúčastňovat pravidelných cvičení, jazykových, výtvarných i jiných zájmových útvarů. V sekci akcí nabízíme kurzy, přednášky, výstavy a soutěže. Nepřehlédněte např. Rodinnou sobotu.

Vstoupit

Naši šachisté slavili opět řadu úspěchů!

<< Zpět na seznam reportáží

Zprávy od šachistů:

V sobotu 28.3. 2015 jsme navštívili jeden z nejdůležitějích turnajů v roce ve Středočeském kraji a to "Krajský přebor mládeže v rapid šachu", ve kterém se hraje o postupy na Mistrovství ČR, konal se v Neratovicích.

A letos jsme byli úplně nejúspěšnější, když jsme z celého kraje vybojovali nejvíce postupujích míst a to 4. Nejúspěšnější jsme v kategorii do 12 let, kterou jsme z Poděbrad ovládli a obsadili všechny 3 medialová místa:

1. místo Novotný Martin

2. místo Němeček Pavel

3. místo Škrabánek Matěj.

 

4. postupové místo jsme získali v kategorii do 10 let. I když se zde kategorie do 8 let nehraje, tak i v 10-letých uspěla teprve 8-letá a aktuální Mistryně Čech do 8 let z roku 2014 Němečková Kamila, která postup skvělým výkonem získala a v této kategorii bude hrát ještě další 2 roky.

 

Výsledky kategorie do 12 let zde:

http://chess-results.com/tnr166933.aspx?lan=5&art=1&wi=821

 

Pavel Němeček - vedoucí šachového kroužku DDM Symfonie

 

Naše teprve 8-letá Kamila hraje mezi desetiletými, ještě myšlenky na postup na Mistrovství ČR neměla.Zamyšlený Matěj Škrabánek přemýšlí, jestli se postup na Mistrovství ČR vydaří - povedlo se, postupuje a navíc medaile.Vítěz kategorie do 12let, poděbradský Martin Novotný.Stříbrné místo do 12 let, poděbradský Pavel Němeček.Pohled do hracího sálu.4 oranžová trička znamenají poděbradské hráče a zde na 1.šachovnicích neustále atakují medailové pozice, což se nakonec povedlo.Boj dvou šachových princezen, juniorské Terezy Novotné z Poděbrad a Martiny Tajovské z Buštěhradu.Medailisté v kategorii do 12-ti let, všichni 3 z Poděbrad a postupující na Mistrovství ČR.Medailisté v kategorii do 12-ti let, všichni 3 z Poděbrad a postupující na Mistrovství ČR.
Chci dostávat newsletter