Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Pro předškolní děti nabízíme pohybovou a taneční průpravu, keramiku, hudební hrátky a bowling. V sekci akce najdete termíny Čertovského rojení, Dne dětí, Dne Země, Světýlkové cesty a dalších tradičních i nově připravovaných akcí.

Vstoupit

Děti školního věku v Symfonii najdou široký výběr sportovních, pohybových, výtvarných, hudebních i dalších kroužků. Budou je bavit příměstské a pobytové letní tábory v období školních prázdnin. Sledujte i sekci akce, kde zařazujeme nabídku dalších aktivit, např. soutěží.

Vstoupit

Dospívajícím od 13 let doporučujeme filmový kroužek, DofE, S-Team, novinařinu, lezení na stěně. Je možné si vybrat i z dalších kroužků. Sledujte sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky, kurzy a soutěže. Na léto jsou připraveny letní tábory.

Vstoupit

Studenti mohou využít nabídky pro dospělé, kurzy výtvarných dílen nebo program pro mladé do 25 let DofE. Sledujte i sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky a kurzy.

Vstoupit

Řada dospělých se rozhodla trávit volný čas aktivně. U nás v Symfonii se mohou zúčastňovat pravidelných cvičení, jazykových, výtvarných i jiných zájmových útvarů. V sekci akcí nabízíme kurzy, přednášky, výstavy a soutěže. Nepřehlédněte např. Rodinnou sobotu.

Vstoupit

Naši šachisté slavili opět řadu úspěchů!

<< Zpět na seznam reportáží

Šachový kroužek DDM Symfonie Poděbrady má za sebou dvě podzimní mistrovství

V Doksech v oblasti Poslův Mlýn se konalo 12. a 13. září Mistrovství ČR v rapid šachu, kam se probojovalo i šest poděbradských chlapců a dívek.

Už získat postup na tuto vrcholnou soutěž je velkým úspěchem, protože není lehké projít krajskými koly a skončit mezi nejlepšími. Prostředí bylo krásné, večer jsme si užili místních atrakcí a hřiště.

Největší obsazení jsme měli v kategorii H12, kde jsme měli hned tři chlapce. Nejlépe skončil Lukáš Němeček na 11. místě a přitom se stal nejlépe umístěným Středočechem. 

Zároveň si tím Lukáš vybojoval přímý postup na Mistrovství ČR v rapidu na rok 2016.

Druhá akce se uskutečnila v Harrachově.  Mistrovství Čech mládeže, hrané vždy společně ve stejných věkových kategoriích, se konalo celý týden od 24. do 31. října.

Nasazení našich hráčů znamenalo velký boj s mnohem silnějšími protihráči, přesto většina z nich skončila na lepších místech, než byli nasazeni. To znamená zlepšování a postupné úspěchy.  Akce byla doprovázena velkým doprovodným programem, tematickými šachovými přednáškami a hlavně návštěvou velmi úspěšného mezinárodního šachisty Sergeje Movsesjana. Také jsme si zaskákali na obří nafukovací trampolíně či zajezdili na bobové dráze. 

V rámci mistrovství proběhl také šachový turnaj pro doprovod, trenéry a rodiče Open turnaj. Zde si zahrál po delší době i náš trenér Pavel Němeček. V turnaji obsadil 3. místo z devadesáti tří účastníků. Tak aspoň mají naši mladí hráči i zkušeného vedoucího.

Pavel Němeček, vedoucí kroužku

Chci dostávat newsletter