Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Pro předškolní děti nabízíme pohybovou a taneční průpravu, keramiku, hudební hrátky a bowling. V sekci akce najdete termíny Čertovského rojení, Dne dětí, Dne Země, Světýlkové cesty a dalších tradičních i nově připravovaných akcí.

Vstoupit

Děti školního věku v Symfonii najdou široký výběr sportovních, pohybových, výtvarných, hudebních i dalších kroužků. Budou je bavit příměstské a pobytové letní tábory v období školních prázdnin. Sledujte i sekci akce, kde zařazujeme nabídku dalších aktivit, např. soutěží.

Vstoupit

Dospívajícím od 13 let doporučujeme filmový kroužek, DofE, S-Team, novinařinu, lezení na stěně. Je možné si vybrat i z dalších kroužků. Sledujte sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky, kurzy a soutěže. Na léto jsou připraveny letní tábory.

Vstoupit

Studenti mohou využít nabídky pro dospělé, kurzy výtvarných dílen nebo program pro mladé do 25 let DofE. Sledujte i sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky a kurzy.

Vstoupit

Řada dospělých se rozhodla trávit volný čas aktivně. U nás v Symfonii se mohou zúčastňovat pravidelných cvičení, jazykových, výtvarných i jiných zájmových útvarů. V sekci akcí nabízíme kurzy, přednášky, výstavy a soutěže. Nepřehlédněte např. Rodinnou sobotu.

Vstoupit

Naši šachisté opět vítězili!

<< Zpět na seznam reportáží

V sobotu jsme v menším počtu odjeli na vzdálenější turnaj do Buštěhradu, kolébky šachové mládeže, co se týče regionu od Prahy na západ.

V mladší kategorii do 12let jsme podle nasazovacích RTg ratingů, ELA na začátku neuvažovali o medailích, ale skvělým 100% výkonem 7 bodů ze 7 možných vyhrál Lukáš Němeček a porazil i silnější hráče. Také mezi dívkami do 12 let si vedle skvěle Kamila Němečková, která svými 7 roky v kategorii do 12let obsadila hezké 3.místa a získala bronzovou mediali.

 

Výsledky:

http://chess-results.com/Tnr170076.aspx?lan=5&art=1

 

Pavel Němeček, vedoucí Šachového kroužku DDM Symfonie

 

Chci dostávat newsletter