Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Pro předškolní děti nabízíme pohybovou a taneční průpravu, keramiku, hudební hrátky a bowling. V sekci akce najdete termíny Čertovského rojení, Dne dětí, Dne Země, Světýlkové cesty a dalších tradičních i nově připravovaných akcí.

Vstoupit

Děti školního věku v Symfonii najdou široký výběr sportovních, pohybových, výtvarných, hudebních i dalších kroužků. Budou je bavit příměstské a pobytové letní tábory v období školních prázdnin. Sledujte i sekci akce, kde zařazujeme nabídku dalších aktivit, např. soutěží.

Vstoupit

Dospívajícím od 13 let doporučujeme filmový kroužek, DofE, S-Team, novinařinu, lezení na stěně. Je možné si vybrat i z dalších kroužků. Sledujte sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky, kurzy a soutěže. Na léto jsou připraveny letní tábory.

Vstoupit

Studenti mohou využít nabídky pro dospělé, kurzy výtvarných dílen nebo program pro mladé do 25 let DofE. Sledujte i sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky a kurzy.

Vstoupit

Řada dospělých se rozhodla trávit volný čas aktivně. U nás v Symfonii se mohou zúčastňovat pravidelných cvičení, jazykových, výtvarných i jiných zájmových útvarů. V sekci akcí nabízíme kurzy, přednášky, výstavy a soutěže. Nepřehlédněte např. Rodinnou sobotu.

Vstoupit

Mistrovství ČR juniorů v bowlingu 2015

<< Zpět na seznam reportáží

Děti k kroužku Bowling,které postoupily na republiku se zúčastnily v pátek 1. 5. 2015 a sobotu 2. 5. 2015 v Pardubicích Mistrovství ČR juniorů v bowlingu.

Sice neobsadily vítězné příčky, ale pro mnohé to byla první zkušenost a třeba i motivace k zlepšování svých výkonů.

Mistrovství České republiky juniorů 2015 - výsledky:

do 9let CH – Sládek Richard – 9. místo

do 9let D – Kavánová Adéla – 4. místo

10 – 12let D – Nováková Iva - 10. místo

                         Kavánová Veronika – 13. místo

13 – 15let CH – Bárta Daniel – 11. místo

                           Karbulka Jakub – 15. místo

13 – 15let D – Strejcová Tereza – 7. místo

 

Všechny výsledky a další informace najdete zde.

Chci dostávat newsletter