Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Pro předškolní děti nabízíme pohybovou a taneční průpravu, keramiku, hudební hrátky a bowling. V sekci akce najdete termíny Čertovského rojení, Dne dětí, Dne Země, Světýlkové cesty a dalších tradičních i nově připravovaných akcí.

Vstoupit

Děti školního věku v Symfonii najdou široký výběr sportovních, pohybových, výtvarných, hudebních i dalších kroužků. Budou je bavit příměstské a pobytové letní tábory v období školních prázdnin. Sledujte i sekci akce, kde zařazujeme nabídku dalších aktivit, např. soutěží.

Vstoupit

Dospívajícím od 13 let doporučujeme filmový kroužek, DofE, S-Team, novinařinu, lezení na stěně. Je možné si vybrat i z dalších kroužků. Sledujte sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky, kurzy a soutěže. Na léto jsou připraveny letní tábory.

Vstoupit

Studenti mohou využít nabídky pro dospělé, kurzy výtvarných dílen nebo program pro mladé do 25 let DofE. Sledujte i sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky a kurzy.

Vstoupit

Řada dospělých se rozhodla trávit volný čas aktivně. U nás v Symfonii se mohou zúčastňovat pravidelných cvičení, jazykových, výtvarných i jiných zájmových útvarů. V sekci akcí nabízíme kurzy, přednášky, výstavy a soutěže. Nepřehlédněte např. Rodinnou sobotu.

Vstoupit

Mistrovství České republiky družstev mladších žáků v šachu

<< Zpět na seznam reportáží

12. - 14. 6. 2015 - Mistrovství České republiky družstev mladších žáků - v Hradci Králové
Od pátku odpoledne, přes celou horkou sobotu (přes 30 stupňů tepla) až do nedělního poledne jsme bojovali na Mistrovství ČR družstev ml. žáků a rozhodně jsme se neztratili. Začátek nebyl nejlepší, protože 4 dny před začátkem soutěže přišla nepříjemná zpráva, že hostující hráč základní sestavy nemůže kvůli nemoci nastoupit a já hledal odpovídající náhradu, navíc dívku. Nevypadalo to pro nezájem dobře, tak jsme jeli v 5 hráčích a nakonec jsme začali  1. kolo hrát v 5. Před druhým kolem se štěstí usmálo a mladá dívčina z Tábora chtěla hrát pořád a ne střídat jako náhradnice, tak po jejím svolení a skvělém přístupu jejího trenéra nastoupila za naše Poděbrady a nejen že se všem zvedla nálada, ale začali jsme i vyhrávat.
Hrálo se v tělocvičně ZŠ, kde mezi stoly byly tak úzké cestičky, že jako vedoucí sem jimi ani neprošel. K tomu vedro, bohužel okna otevřena, takže 32 stupňů z venku šlo i dovnitř místnosti - no zkuste si to zapojovat mozek, když pot je všude.
Ale výsledky mluví za vše - skončili jsme z 28 týmů na hezkém 11.místě a vybojovali pro Středočeský kraj 3. postupové místo na příští rok 2016. Ono postoupit až sem nebylo vůbec jednoduché, nám se to povedlo poprvé.

A individuálně jsme uspěli úplně nejlépe:
Jako jediný tým jsme měli na vyhlášení nejlepších hráčů z Mistrovství ČR 2 hráče ze stejného oddílu !!!
Na 1.šachovnici byl nejlepším hráčem Mistrovství náš Matěj Škrabánek a na 4.šachovnici opět nejlepším hráčem Mistrovství byl Pavel Němeček.

Výsledky zde.
Blahopřeji sestavě Poděbrad:
1. Škrabánek Matěj
2. Novotný Martin
3. Němeček Lukáš
4. Němeček Pavel
5. Němečková Kamila
6. Žilavá Anežka - host
7. Lukavec Martin - náhradník

Pavel Němeček - vedoucí kroužku

Chci dostávat newsletter