Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Pro předškolní děti nabízíme pohybovou a taneční průpravu, keramiku, hudební hrátky a bowling. V sekci akce najdete termíny Čertovského rojení, Dne dětí, Dne Země, Světýlkové cesty a dalších tradičních i nově připravovaných akcí.

Vstoupit

Děti školního věku v Symfonii najdou široký výběr sportovních, pohybových, výtvarných, hudebních i dalších kroužků. Budou je bavit příměstské a pobytové letní tábory v období školních prázdnin. Sledujte i sekci akce, kde zařazujeme nabídku dalších aktivit, např. soutěží.

Vstoupit

Dospívajícím od 13 let doporučujeme filmový kroužek, DofE, S-Team, novinařinu, lezení na stěně. Je možné si vybrat i z dalších kroužků. Sledujte sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky, kurzy a soutěže. Na léto jsou připraveny letní tábory.

Vstoupit

Studenti mohou využít nabídky pro dospělé, kurzy výtvarných dílen nebo program pro mladé do 25 let DofE. Sledujte i sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky a kurzy.

Vstoupit

Řada dospělých se rozhodla trávit volný čas aktivně. U nás v Symfonii se mohou zúčastňovat pravidelných cvičení, jazykových, výtvarných i jiných zájmových útvarů. V sekci akcí nabízíme kurzy, přednášky, výstavy a soutěže. Nepřehlédněte např. Rodinnou sobotu.

Vstoupit

MasterChef Roman - Zdravý život sportovce

<< Zpět na seznam reportáží

DDM Symfonie ve spolupráci s basketbalem Poděbrady uspořádalo pro mladé basketbalisty a basketbalistky přednášku s praktickou ukázkou na téma Zdravý život sportovce. A kdo přednášel? MasterChef Roman.

ZDRAVÝ ŽIVOT SPORTOVCE

3 PRAVIDLA

Prospěšnost

Přiměřenost

Rozmanitost

 

2 RECEPTY

Salát: mango, rukola, bazalka, koriandr, limetka, kešu oříšky, olivový olej, balzamikový ocet

Salát: řepa, bulgur, jáhly, rozinky, karamelizované pekanové ořechy, řapíkatý celer, petrželka, jablko, pažitka, špenát, olivový olej, balzamikový ocet, hrubozrnná hořčice

 

Více fotografií najdete v naší webové fotogalerii.

Chci dostávat newsletter