Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Pro předškolní děti nabízíme pohybovou a taneční průpravu, keramiku, hudební hrátky a bowling. V sekci akce najdete termíny Čertovského rojení, Dne dětí, Dne Země, Světýlkové cesty a dalších tradičních i nově připravovaných akcí.

Vstoupit

Děti školního věku v Symfonii najdou široký výběr sportovních, pohybových, výtvarných, hudebních i dalších kroužků. Budou je bavit příměstské a pobytové letní tábory v období školních prázdnin. Sledujte i sekci akce, kde zařazujeme nabídku dalších aktivit, např. soutěží.

Vstoupit

Dospívajícím od 13 let doporučujeme filmový kroužek, DofE, S-Team, novinařinu, lezení na stěně. Je možné si vybrat i z dalších kroužků. Sledujte sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky, kurzy a soutěže. Na léto jsou připraveny letní tábory.

Vstoupit

Studenti mohou využít nabídky pro dospělé, kurzy výtvarných dílen nebo program pro mladé do 25 let DofE. Sledujte i sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky a kurzy.

Vstoupit

Řada dospělých se rozhodla trávit volný čas aktivně. U nás v Symfonii se mohou zúčastňovat pravidelných cvičení, jazykových, výtvarných i jiných zájmových útvarů. V sekci akcí nabízíme kurzy, přednášky, výstavy a soutěže. Nepřehlédněte např. Rodinnou sobotu.

Vstoupit

Jak se kope nový záhon?

<< Zpět na seznam reportáží

Je to dřina. Museli jsme obstarat rýče a hrábě, kbelíky hlíny a kamenů a sazeničky bylinek. Ostříhali jsme bujný keř a v jeho blízkosti zryli hlínu, vytahali drny, vyhnojili a tak dále. V dobré náladě a čím dál radostněji. Jelikož jsme měli přístup do keramické dílny, mohla Kája vytvořit i keramické zápichy s názvy bylinek a vyrobila i naši pýchu, destičku Bylinný záhonek DofE.

Na věčnou památku letošní první schůzky účastníků bronzového stupně programu DofE. A na připomínku toho, že musíme zalévat, okopávat a mít starost i radost z kousku země, který jsme obhospodařili.

 

Anička, Eva, Kája, Majda, Matěj, Zuzka

14. 10. 2017, DDM Symfonie

Chci dostávat newsletter