Pro předškolní děti nabízíme pohybovou a taneční průpravu, keramiku, hudební hrátky a bowling. V sekci akce najdete termíny Čertovského rojení, Dne dětí, Dne Země, Světýlkové cesty a dalších tradičních i nově připravovaných akcí.

Vstoupit

Děti školního věku v Symfonii najdou široký výběr sportovních, pohybových, výtvarných, hudebních i dalších kroužků. Budou je bavit příměstské a pobytové letní tábory v období školních prázdnin. Sledujte i sekci akce, kde zařazujeme nabídku dalších aktivit, např. soutěží.

Vstoupit

Dospívajícím od 13 let doporučujeme filmový kroužek, DofE, S-Team, novinařinu, lezení na stěně. Je možné si vybrat i z dalších kroužků. Sledujte sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky, kurzy a soutěže. Na léto jsou připraveny letní tábory.

Vstoupit

Studenti mohou využít nabídky pro dospělé, kurzy výtvarných dílen nebo program pro mladé do 25 let DofE. Sledujte i sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky a kurzy.

Vstoupit

Řada dospělých se rozhodla trávit volný čas aktivně. U nás v Symfonii se mohou zúčastňovat pravidelných cvičení, jazykových, výtvarných i jiných zájmových útvarů. V sekci akcí nabízíme kurzy, přednášky, výstavy a soutěže. Nepřehlédněte např. Rodinnou sobotu.

IQ PARK v Poděbradech

<< Zpět na seznam reportáží

PUTOVNÍ VÝSTAVA V SYMFONII

„Krásná výstava plná překvapivých řešení,“ zněl jeden ze zápisů v návštěvní knize putovní výstavy IQ Parku Liberec, kterou zpřístupnil od 9. 6. do 21. 6. 2015 Dům dětí a mládeže Symfonie Poděbrady.

Interaktivní expozici navštívilo 35 tříd základních škol, 1018 dětí a 179 dospělých, kteří projevovali nadšení ze 77 nainstalovaných pokusů a úkolů. Mohli si vyzkoušet hlavolamy, optické klamy, úkoly uvědomění si těžiště těla, jazykolamy, svůj zrak, chuť, hmat i sluch, rychlost reakce nebo stereogramy. Největším hitem se stal model černé díry.

Na zápis: „Bylo to super a příště zase něco takového,“ odpovídáme: „Určitě ano.“ DDM Symfonie.

Odkaz do naší fotogalerie.

125 dětí vyplnilo v rámci putovní výstavy IQ Parku odpověď na otázku: K čemu sloužily tyto podivné předměty?

Uvádíme vtipné odpovědi:

1 - pařátek, mořská řasa