Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Pro předškolní děti nabízíme pohybovou a taneční průpravu, keramiku, hudební hrátky a bowling. V sekci akce najdete termíny Čertovského rojení, Dne dětí, Dne Země, Světýlkové cesty a dalších tradičních i nově připravovaných akcí.

Vstoupit

Děti školního věku v Symfonii najdou široký výběr sportovních, pohybových, výtvarných, hudebních i dalších kroužků. Budou je bavit příměstské a pobytové letní tábory v období školních prázdnin. Sledujte i sekci akce, kde zařazujeme nabídku dalších aktivit, např. soutěží.

Vstoupit

Dospívajícím od 13 let doporučujeme filmový kroužek, DofE, S-Team, novinařinu, lezení na stěně. Je možné si vybrat i z dalších kroužků. Sledujte sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky, kurzy a soutěže. Na léto jsou připraveny letní tábory.

Vstoupit

Studenti mohou využít nabídky pro dospělé, kurzy výtvarných dílen nebo program pro mladé do 25 let DofE. Sledujte i sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky a kurzy.

Vstoupit

Řada dospělých se rozhodla trávit volný čas aktivně. U nás v Symfonii se mohou zúčastňovat pravidelných cvičení, jazykových, výtvarných i jiných zájmových útvarů. V sekci akcí nabízíme kurzy, přednášky, výstavy a soutěže. Nepřehlédněte např. Rodinnou sobotu.

Vstoupit

HVĚZDY MANÉŽE: DĚTI Z DYMOKUR

<< Zpět na seznam reportáží

V posledním týdnu před prázdninami dostala naše paní ředitelka pozvání  z dymokurské základní školy, abychom se přijeli podívat na projekt, který připravují. Jmenuje se Projekt Circus Happy Kids.

A tak jsme se vydali na generálku cirkusového představení, které během jednoho týdne nacvičilo asi sto osmdesát žáků školy. Přihlášené děti dvě hodiny denně trénovaly s trenéry cirkusu Happy Kids zvolené disciplíny, jako jsou akrobati, kouzelníci, žongléři, klauni, fakýři, tanečníci, černé divadlo.
A ve čtvrtek byl hotový dvouhodinový program pro rodiče.
Na dopolední generálce jsme v cirkusovém šapitó na pozemku školy zhlédli přestavení dětí, které zářily jako opravdové hvězdy manéže. 

Celý projekt je dokonalý pro všechny zúčastněné. A proto jsme se rozhodli, že jej využijeme v červnu příštího roku u nás v Symfonii. Sledujte naše webové stránky, kam umístíme všechny informace potřebné k tomu, abyste si udělali o této akci představu. Neošiďte svoje dítě, mohou se zúčastnit všechny děti v předškolním a školním věku, a přihlaste je. Profesionálně připravíme obrovský zážitek pro děti i rodiče.

Pedagogové DDM Symfonie

Chci dostávat newsletter