Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Pro předškolní děti nabízíme pohybovou a taneční průpravu, keramiku, hudební hrátky a bowling. V sekci akce najdete termíny Čertovského rojení, Dne dětí, Dne Země, Světýlkové cesty a dalších tradičních i nově připravovaných akcí.

Vstoupit

Děti školního věku v Symfonii najdou široký výběr sportovních, pohybových, výtvarných, hudebních i dalších kroužků. Budou je bavit příměstské a pobytové letní tábory v období školních prázdnin. Sledujte i sekci akce, kde zařazujeme nabídku dalších aktivit, např. soutěží.

Vstoupit

Dospívajícím od 13 let doporučujeme filmový kroužek, DofE, S-Team, novinařinu, lezení na stěně. Je možné si vybrat i z dalších kroužků. Sledujte sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky, kurzy a soutěže. Na léto jsou připraveny letní tábory.

Vstoupit

Studenti mohou využít nabídky pro dospělé, kurzy výtvarných dílen nebo program pro mladé do 25 let DofE. Sledujte i sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky a kurzy.

Vstoupit

Řada dospělých se rozhodla trávit volný čas aktivně. U nás v Symfonii se mohou zúčastňovat pravidelných cvičení, jazykových, výtvarných i jiných zájmových útvarů. V sekci akcí nabízíme kurzy, přednášky, výstavy a soutěže. Nepřehlédněte např. Rodinnou sobotu.

Vstoupit

DÁVEJTE POZOR, JAK DALEKO JSTE OCHOTNI ZAJÍT

<< Zpět na seznam reportáží

DÁVEJTE POZOR, JAK DALEKO JSTE OCHOTNI ZAJÍT

Skupinka amatérských poděbradských herců zazářila v drsné hře Grönholmova metoda. Pozoruhodný scénář přivedli k životu v prostředí chladné kanceláře. V průběhu představení jsme odhalovali, že jsme vlastně přišli na hru ve hře.

První věc, která na nás zapůsobila, byly červené trenýrky jako odznak na saku každého z herců, což se v den prezidentských voleb ukázalo jako vtipné gesto. Všechen humor ovšem šel stranou, když jsme jako diváci byli vtaženi do děje a pochopili, že se nejedná o běžný pracovní pohovor. Herci, jakožto jeho účastníci, byli dokonale uvěřitelní. Nejprůbojněji z nich se jevila postava Roberta, který nás naprosto přesvědčil, že je to sobecký a arogantní blb. Jediným narušením takto dobrých výkonů byla laciná scénka, ve které měly spálené tousty spustit požární alarm a rozbitý zámek znemožnit protagonistům východ z kanceláře.

Na závěr nutno podotknout, že režisérovi i hercům patří náš obdiv i za to, že se do takto komplikované inscenace odvážili jít.

Pokud byste chtěli vědět, co Grönholmova metoda je, neváhejte přijít do Divadla Na Kovárně na představení stejnojmenné hry.

Magdalena Štoková, Zuzana Laluchová, Matěj Olin Šulák

členové kroužku novinařina

Chci dostávat newsletter