Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Pro předškolní děti nabízíme pohybovou a taneční průpravu, keramiku, hudební hrátky a bowling. V sekci akce najdete termíny Čertovského rojení, Dne dětí, Dne Země, Světýlkové cesty a dalších tradičních i nově připravovaných akcí.

Vstoupit

Děti školního věku v Symfonii najdou široký výběr sportovních, pohybových, výtvarných, hudebních i dalších kroužků. Budou je bavit příměstské a pobytové letní tábory v období školních prázdnin. Sledujte i sekci akce, kde zařazujeme nabídku dalších aktivit, např. soutěží.

Vstoupit

Dospívajícím od 13 let doporučujeme filmový kroužek, DofE, S-Team, novinařinu, lezení na stěně. Je možné si vybrat i z dalších kroužků. Sledujte sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky, kurzy a soutěže. Na léto jsou připraveny letní tábory.

Vstoupit

Studenti mohou využít nabídky pro dospělé, kurzy výtvarných dílen nebo program pro mladé do 25 let DofE. Sledujte i sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky a kurzy.

Vstoupit

Řada dospělých se rozhodla trávit volný čas aktivně. U nás v Symfonii se mohou zúčastňovat pravidelných cvičení, jazykových, výtvarných i jiných zájmových útvarů. V sekci akcí nabízíme kurzy, přednášky, výstavy a soutěže. Nepřehlédněte např. Rodinnou sobotu.

Vstoupit

Víte, co dělají děti v kyberprostoru a co jim zde hrozí?

<< Zpět na seznam aktualit

Víte, co dělají děti v kyberprostoru a co jim zde hrozí?

přednáška s PhDr. Mgr. Janem TRAXLEREM

v pátek 9. 3. 2018 od 17 do 19 h v sále DDM Symfonie

Přijďte si popovídat o tom, co se děje v kyberprostoru, kde se vaše děti pohybují. Seznámíte se s výrazy kyberšikana, flaming, kybergrooming, sexting, kyberstalking a s principy primární prevence pro domácí prostředí.

Lektor se již více než 15 let zabývá kyberšikanou. Poskytuje poradenství v oblasti primární prevence pro děti, rodiče, školy, školská zařízení a ostatní organizace. http://sikana.pb.cz/

Přednáška je realizována v rámci Místního akčního plánu vzdělávání pro Poděbrady a spádovou oblast ve spolupráci s MAS Mezilesí.

Za realizační tým Aneta Knytlová

Soubory ke stažení

Chci dostávat newsletter