Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Pro předškolní děti nabízíme pohybovou a taneční průpravu, keramiku, hudební hrátky a bowling. V sekci akce najdete termíny Čertovského rojení, Dne dětí, Dne Země, Světýlkové cesty a dalších tradičních i nově připravovaných akcí.

Vstoupit

Děti školního věku v Symfonii najdou široký výběr sportovních, pohybových, výtvarných, hudebních i dalších kroužků. Budou je bavit příměstské a pobytové letní tábory v období školních prázdnin. Sledujte i sekci akce, kde zařazujeme nabídku dalších aktivit, např. soutěží.

Vstoupit

Dospívajícím od 13 let doporučujeme filmový kroužek, DofE, S-Team, novinařinu, lezení na stěně. Je možné si vybrat i z dalších kroužků. Sledujte sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky, kurzy a soutěže. Na léto jsou připraveny letní tábory.

Vstoupit

Studenti mohou využít nabídky pro dospělé, kurzy výtvarných dílen nebo program pro mladé do 25 let DofE. Sledujte i sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky a kurzy.

Vstoupit

Řada dospělých se rozhodla trávit volný čas aktivně. U nás v Symfonii se mohou zúčastňovat pravidelných cvičení, jazykových, výtvarných i jiných zájmových útvarů. V sekci akcí nabízíme kurzy, přednášky, výstavy a soutěže. Nepřehlédněte např. Rodinnou sobotu.

Vstoupit

Týden pro náctileté

<< Zpět na seznam aktualit

Datum: 24.07.2017 do 28.07.2017
Čas: 8:30 do 15:30
Místo konání: DDM Symfonie
Cena: cena: 1300,-Kč, zálohu 500,- Kč uhradit do 29. 3. 2017, doplatek 1000,- Kč uhradit do 31. 5. 2017
Věk: 13 - 17 let
 
Vedoucí tábora: Mgr. Yvona Dočkalová, Mgr. Eva Píšová

program: Zážitková pedagogika pro náctileté chlapce i dívky, kterým se nechce na pobytový tábor. Půjde o učení z důsledků vlastního jednání, hledání netradičních řešení a společné překonávání úkolů a výzev. Dobrodružství přijde v každém dnu formou outdoorových i indoorových her a situací.

kapacita: 20 dětí

Chci dostávat newsletter