Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Pro předškolní děti nabízíme pohybovou a taneční průpravu, keramiku, hudební hrátky a bowling. V sekci akce najdete termíny Čertovského rojení, Dne dětí, Dne Země, Světýlkové cesty a dalších tradičních i nově připravovaných akcí.

Vstoupit

Děti školního věku v Symfonii najdou široký výběr sportovních, pohybových, výtvarných, hudebních i dalších kroužků. Budou je bavit příměstské a pobytové letní tábory v období školních prázdnin. Sledujte i sekci akce, kde zařazujeme nabídku dalších aktivit, např. soutěží.

Vstoupit

Dospívajícím od 13 let doporučujeme filmový kroužek, DofE, S-Team, novinařinu, lezení na stěně. Je možné si vybrat i z dalších kroužků. Sledujte sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky, kurzy a soutěže. Na léto jsou připraveny letní tábory.

Vstoupit

Studenti mohou využít nabídky pro dospělé, kurzy výtvarných dílen nebo program pro mladé do 25 let DofE. Sledujte i sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky a kurzy.

Vstoupit

Řada dospělých se rozhodla trávit volný čas aktivně. U nás v Symfonii se mohou zúčastňovat pravidelných cvičení, jazykových, výtvarných i jiných zájmových útvarů. V sekci akcí nabízíme kurzy, přednášky, výstavy a soutěže. Nepřehlédněte např. Rodinnou sobotu.

Vstoupit

SEMÍNKOVNA A HMYZÍ DOMEČEK

<< Zpět na seznam aktualit

Na naší akci Zahradní párty aneb rodinná sobota jsme spolu s návštěvníky a dětmi vytvořili hmyzí domeček a založili semínkovnu.

Semínkovna je umístěna ve vestibulu Symfonie u informací. Můžete ji kdykoliv využít, její pravidla si přečtete na místě. Začíná opět fungovat od 11. 9. 2017. Můžete přinést přebytky semínek ze své zahrádky a zároveň si vybrat za nabídky jiná semínka.

Hmyzí domeček je umístěn na naší zahradě, kde si začne žít svým vlastním životem. A my jej budeme moci pozorovat.

Soubory ke stažení

Chci dostávat newsletter