Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Pro předškolní děti nabízíme pohybovou a taneční průpravu, keramiku, hudební hrátky a bowling. V sekci akce najdete termíny Čertovského rojení, Dne dětí, Dne Země, Světýlkové cesty a dalších tradičních i nově připravovaných akcí.

Vstoupit

Děti školního věku v Symfonii najdou široký výběr sportovních, pohybových, výtvarných, hudebních i dalších kroužků. Budou je bavit příměstské a pobytové letní tábory v období školních prázdnin. Sledujte i sekci akce, kde zařazujeme nabídku dalších aktivit, např. soutěží.

Vstoupit

Dospívajícím od 13 let doporučujeme filmový kroužek, DofE, S-Team, novinařinu, lezení na stěně. Je možné si vybrat i z dalších kroužků. Sledujte sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky, kurzy a soutěže. Na léto jsou připraveny letní tábory.

Vstoupit

Studenti mohou využít nabídky pro dospělé, kurzy výtvarných dílen nebo program pro mladé do 25 let DofE. Sledujte i sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky a kurzy.

Vstoupit

Řada dospělých se rozhodla trávit volný čas aktivně. U nás v Symfonii se mohou zúčastňovat pravidelných cvičení, jazykových, výtvarných i jiných zájmových útvarů. V sekci akcí nabízíme kurzy, přednášky, výstavy a soutěže. Nepřehlédněte např. Rodinnou sobotu.

Vstoupit

ROK V ZAHRADĚ

<< Zpět na seznam aktualit

DDM Symfonie Poděbrady, centrum volného času, pro vás připravilo akci

ROK V ZAHRADĚ

1. 2. – 25. 9. 2017

ZAHRADA - výtvarná soutěž pro školy a fotografická soutěž pro veřejnost

4. 3. 2017

ZAHRADNÍ PÁRTY aneb užijte si sobotu se semínkováním, ve výtvarných dílnách, při přednáškách nebo na koncertu skupiny Flat Fly, nově otevíráme Semínkovnu DDM

22. 4. 2017

ZAHRADNÍ PÁRTY II aneb sobota s truhlíkováním, výtvarnými dílnami, přednáškami, turnajem v petanque a dalšími aktivitami pro vás

únor – říjen 2017

nabízíme ve spolupráci se Střední zemědělskou školou Poděbrady workshopy Zahrada jako organismus

 

více informací na www.ddmpodebrady.cz

Soubory ke stažení

Chci dostávat newsletter