Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Pro předškolní děti nabízíme pohybovou a taneční průpravu, keramiku, hudební hrátky a bowling. V sekci akce najdete termíny Čertovského rojení, Dne dětí, Dne Země, Světýlkové cesty a dalších tradičních i nově připravovaných akcí.

Vstoupit

Děti školního věku v Symfonii najdou široký výběr sportovních, pohybových, výtvarných, hudebních i dalších kroužků. Budou je bavit příměstské a pobytové letní tábory v období školních prázdnin. Sledujte i sekci akce, kde zařazujeme nabídku dalších aktivit, např. soutěží.

Vstoupit

Dospívajícím od 13 let doporučujeme filmový kroužek, DofE, S-Team, novinařinu, lezení na stěně. Je možné si vybrat i z dalších kroužků. Sledujte sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky, kurzy a soutěže. Na léto jsou připraveny letní tábory.

Vstoupit

Studenti mohou využít nabídky pro dospělé, kurzy výtvarných dílen nebo program pro mladé do 25 let DofE. Sledujte i sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky a kurzy.

Vstoupit

Řada dospělých se rozhodla trávit volný čas aktivně. U nás v Symfonii se mohou zúčastňovat pravidelných cvičení, jazykových, výtvarných i jiných zájmových útvarů. V sekci akcí nabízíme kurzy, přednášky, výstavy a soutěže. Nepřehlédněte např. Rodinnou sobotu.

Vstoupit

Nový kontejner na textil, hračky a obuv u DDM Symfonie

<< Zpět na seznam aktualit

V zadní části dvora DDM Symfonie je nově umístěn kontejner na textil společnosti TextilEco

Společnost TextilEco a.s., je tradičním evropským sběračem použitých oděvů, hraček a obuvi. Filozofií společnosti je předcházet vzniku odpadů.

Čisté suché oděvy můžete zabalené v pytlích či igelitové tašce odevzdat do kontejneru.

Do kontejneru patří:

VEŠKERÉ ODĚVY, BOTY, HRAČKY (MĚKKÉ, TVRDÉ), KABELKY, BYTOVÝ TEXTIL, PROSTĚRADLA, PŘIKRÝVKY, POVLEČENÍ ATD.

Do kontejneru nepatří:

MOKRÉ, PLESNIVÉ, ZNEČIŠTĚNÉ ZEMINOU A ROPNÝMI LÁTKAMI, PRŮMYSLOVÉ USTŘIŽKY LÁTEK.

 

Přispěním do kontejneru přispějete na doboru věc.

Poskytnutím metru čtverečného  pro menší sběrný box na textil hračky a obuv společně pomáháme spolku DMO Pobyty v Mladé Boleslavi zrealizovat velký sen, a to zajistit prostředky pro vycestování handicapovaných klientů na pobyt do zahraničí. Podrobné informace o projektu najdete v níže uvedené  tiskové zprávě TextilEco a.s.

 

Další informace najdete v příloze.

Soubory ke stažení

Chci dostávat newsletter