Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Pro předškolní děti nabízíme pohybovou a taneční průpravu, keramiku, hudební hrátky a bowling. V sekci akce najdete termíny Čertovského rojení, Dne dětí, Dne Země, Světýlkové cesty a dalších tradičních i nově připravovaných akcí.

Vstoupit

Děti školního věku v Symfonii najdou široký výběr sportovních, pohybových, výtvarných, hudebních i dalších kroužků. Budou je bavit příměstské a pobytové letní tábory v období školních prázdnin. Sledujte i sekci akce, kde zařazujeme nabídku dalších aktivit, např. soutěží.

Vstoupit

Dospívajícím od 13 let doporučujeme filmový kroužek, DofE, S-Team, novinařinu, lezení na stěně. Je možné si vybrat i z dalších kroužků. Sledujte sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky, kurzy a soutěže. Na léto jsou připraveny letní tábory.

Vstoupit

Studenti mohou využít nabídky pro dospělé, kurzy výtvarných dílen nebo program pro mladé do 25 let DofE. Sledujte i sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky a kurzy.

Vstoupit

Řada dospělých se rozhodla trávit volný čas aktivně. U nás v Symfonii se mohou zúčastňovat pravidelných cvičení, jazykových, výtvarných i jiných zájmových útvarů. V sekci akcí nabízíme kurzy, přednášky, výstavy a soutěže. Nepřehlédněte např. Rodinnou sobotu.

Vstoupit

Nabídka táborů na jarní a letní prázdniny 2018

<< Zpět na seznam aktualit

10. 12. 2017 od 16 do 19 hodin se uskuteční v DDM Symfonie zápis na příměstské a pobytové tábory. Přihlásit se můžete tento den osobně v DDM. Od 11. 12. 2017 se lze hlásit osobně v DDM nebo e-mailem: info@ddmpodebrady.cz nebo telefonicky 325 614 326. Nabídka táborů bude k dispozici týden předem v tištěné formě v Symfonii nebo na webu. Přihlášku na tábor je nutné odevzdat do 14 dnů od přihlášení.

 

V příloze najdete ještě nabídku příměstkého tábora na jaro 2018 a dále příměstské tábory ve spolupráci se Zemědělskou školu z.s.

 

Již naplněné tábory - POUZE NÁHRADNÍCI:

ID 169 Tvořivé prázdniny

ID 172 Hejbni kostrou

ID 175 Vendelín v pravěku

ID 176 Návrat do středověku

ID 177 Cesta na Kilimandžáro

ID 181 Sporťáček

ID 182 Kresba a malba v plenéru

ID 183 Hrajeme si všemi smysly

ID 168 Vltava

ID 180 Mladý detektiv

Soubory ke stažení

Chci dostávat newsletter