Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Pro předškolní děti nabízíme pohybovou a taneční průpravu, keramiku, hudební hrátky a bowling. V sekci akce najdete termíny Čertovského rojení, Dne dětí, Dne Země, Světýlkové cesty a dalších tradičních i nově připravovaných akcí.

Vstoupit

Děti školního věku v Symfonii najdou široký výběr sportovních, pohybových, výtvarných, hudebních i dalších kroužků. Budou je bavit příměstské a pobytové letní tábory v období školních prázdnin. Sledujte i sekci akce, kde zařazujeme nabídku dalších aktivit, např. soutěží.

Vstoupit

Dospívajícím od 13 let doporučujeme filmový kroužek, DofE, S-Team, novinařinu, lezení na stěně. Je možné si vybrat i z dalších kroužků. Sledujte sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky, kurzy a soutěže. Na léto jsou připraveny letní tábory.

Vstoupit

Studenti mohou využít nabídky pro dospělé, kurzy výtvarných dílen nebo program pro mladé do 25 let DofE. Sledujte i sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky a kurzy.

Vstoupit

Řada dospělých se rozhodla trávit volný čas aktivně. U nás v Symfonii se mohou zúčastňovat pravidelných cvičení, jazykových, výtvarných i jiných zájmových útvarů. V sekci akcí nabízíme kurzy, přednášky, výstavy a soutěže. Nepřehlédněte např. Rodinnou sobotu.

Vstoupit

Elektornika

<< Zpět na seznam aktualit

Nabízíme volná místa v novém kroužku:

1569 Elektronika

lektor: Bc. Jan Polák

středa 18.00 - 19,25 h v DDM Symfonie

věk: 4. - 9. tř. ZŠ

Postupně se seznámíte se základy elektroniky. Naučíte se sestavovat různá zapojení od rozsvícení žárovky, přes různé blikače až k sestavení např. rádia. Každý může přijít se svým nápadem na stavbu vlastního zařízení. Vhodná příprava pro studium na střední škole.

cena za školní rok: 1 000 Kč

Kroužek začne od 4. 10. 2017.

Hlásit se můžete na telefonu 325 614 326 nebo e-mailem info@ddmpodebrady.cz

Chci dostávat newsletter