Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Pro předškolní děti nabízíme pohybovou a taneční průpravu, keramiku, hudební hrátky a bowling. V sekci akce najdete termíny Čertovského rojení, Dne dětí, Dne Země, Světýlkové cesty a dalších tradičních i nově připravovaných akcí.

Vstoupit

Děti školního věku v Symfonii najdou široký výběr sportovních, pohybových, výtvarných, hudebních i dalších kroužků. Budou je bavit příměstské a pobytové letní tábory v období školních prázdnin. Sledujte i sekci akce, kde zařazujeme nabídku dalších aktivit, např. soutěží.

Vstoupit

Dospívajícím od 13 let doporučujeme filmový kroužek, DofE, S-Team, novinařinu, lezení na stěně. Je možné si vybrat i z dalších kroužků. Sledujte sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky, kurzy a soutěže. Na léto jsou připraveny letní tábory.

Vstoupit

Studenti mohou využít nabídky pro dospělé, kurzy výtvarných dílen nebo program pro mladé do 25 let DofE. Sledujte i sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky a kurzy.

Vstoupit

Řada dospělých se rozhodla trávit volný čas aktivně. U nás v Symfonii se mohou zúčastňovat pravidelných cvičení, jazykových, výtvarných i jiných zájmových útvarů. V sekci akcí nabízíme kurzy, přednášky, výstavy a soutěže. Nepřehlédněte např. Rodinnou sobotu.

Vstoupit

BRAIN AND BREAKFAST

<< Zpět na seznam aktualit

Idea snídaní vznikla v roce 2012 ve firmě 3M jako interní záležitost. V polovině roku 2014 firma začala otevírat snídaně i lidem mimo 3M. Všechny návštěvníky snídaní spojuje snaha o seberozvoj, možnost vzájemně se inspirovat, ukázat si myšlenky a obory, které by se k nim třeba jinak ani nedostaly. Je to také cesta, jak si poslechnout lidi se silným příběhem.

Snídaně probíhá 1 x za měsíc a je koncipována tak, že probíhá on-line přenos a host hodinu prezentuje své téma, poté 20 minut je možná diskuze.

DDM Symfonie se stala spolupracující organizací, která bude jednou za měsíc ve čtvrtek od 8.30 do 10.00 hod živě snídani přenášet. Místnost, ve které bude snídaně a přenos probíhat, je kapacitně omezena, bude tedy nutné se předem přihlásit. Účastník pak přijde v 8.30h do učebny DDM Symfonie a přisedne k hostům snídaně, kteří budou společně sledovat živý přenos. Potom se mohou zapojit do on-line diskuze nebo se podělit o své zážitky z přenosu s ostatními hosty.

Kontaktní osoba: Yvona Dočkalová, tel. 727 903 687, e-mail: dockalovay@ddmpodebrady.cz

 

14. 12. 2017 od 8.30 h - Vratislav Hlásek

A)     Rodina v klidu
Podtitul: Jak by mohla vypadat rodina ve 21. století? 

B)     Na vztahy se v poslední době klade čím dál tím větší důraz. Proč? Protože když nefungují vztahy, nefunguje ani to ostatní. A schopnost vztahy vytvářet získáváme především ze zkušeností raného dětství.

Povídání o historickém vývoji rodiny, o tom, proč je důležitá, jak souvisí s pozdějšími úzkostmi, o rozšířené rodině a hledání nových modelů soužití. 

C) Přijďte si společně popřemýšlet s Vratislavem Hláskem, profesionálním pěstounem na přechodnou dobu a také koučem, bezpečně provázejícím po neznámých stezkách k sobě, k zdravým vztahům, k rodičovství a ke svobodě v životě i v práci. Vráťa během své praxe zjistil, že psychické deficity, jimiž trpí děti v ústavní péči, se stále častěji dotýkají i dětí z rodin materiálně zajištěných a zdánlivě kompletních (dle dnešních měřítek). Co tedy nejvíce schází dnešním dětem k jejich zdravému vývoji? A jak jim to lze poskytnout v domácnosti tvořené dvěma, často však jen jedním dospělým?

Vráťa je zakladatelem organizace Dobrá rodina a otcem programu Pěstounské péče na přechodnou dobu v České Republice (www.rpp.cz).

 

Soubory ke stažení

Chci dostávat newsletter