Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Pro předškolní děti nabízíme pohybovou a taneční průpravu, keramiku, hudební hrátky a bowling. V sekci akce najdete termíny Čertovského rojení, Dne dětí, Dne Země, Světýlkové cesty a dalších tradičních i nově připravovaných akcí.

Vstoupit

Děti školního věku v Symfonii najdou široký výběr sportovních, pohybových, výtvarných, hudebních i dalších kroužků. Budou je bavit příměstské a pobytové letní tábory v období školních prázdnin. Sledujte i sekci akce, kde zařazujeme nabídku dalších aktivit, např. soutěží.

Vstoupit

Dospívajícím od 13 let doporučujeme filmový kroužek, DofE, S-Team, novinařinu, lezení na stěně. Je možné si vybrat i z dalších kroužků. Sledujte sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky, kurzy a soutěže. Na léto jsou připraveny letní tábory.

Vstoupit

Studenti mohou využít nabídky pro dospělé, kurzy výtvarných dílen nebo program pro mladé do 25 let DofE. Sledujte i sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky a kurzy.

Vstoupit

Řada dospělých se rozhodla trávit volný čas aktivně. U nás v Symfonii se mohou zúčastňovat pravidelných cvičení, jazykových, výtvarných i jiných zájmových útvarů. V sekci akcí nabízíme kurzy, přednášky, výstavy a soutěže. Nepřehlédněte např. Rodinnou sobotu.

Vstoupit

Aktuality, program

Zde najdete měsíční program a aktuality SVČ - DDM Symfonie.

Fotografie a videa z letních táborů 2017

Najdete je ve fotogalerii a videogalerii na našich webových stránkách.

Celý článek

Závody našich lezců

29. 5. 2017 od 17 hodin se uskutečnil závod v lezení na rychlost pro všechny kroužky lezení na stěně. Závodů se zúčastnilo 22 lezců, kteří soutěžili v 5 kategoriích podle věku.

Celý článek

Kurz hry

O víkendu proběhla příprava našich táborových týmů na hry. Jsme plni inspirace. Těšte se!

Celý článek

Jak jste spokojeni s DDM Symfonie?

Konec školního roku nás vždy vede také k hodnocení. Připravili jsme dotazník, který by měl ohodnotit naši činnost a dodat i prostor k některým vašim připomínkám a návrhům. Prosíme, vyhraďte si chvilku na jeho vyplnění. Budeme jej brát jako naši zpětnou vazbu a motivaci do další práce. Děkujeme.

Celý článek

Týden pro náctileté

Letos vypisujeme příměstský tábor pro náctileté ve věku 13 – 17 let. Zážitková pedagogika pro dívky a chlapce, kterým se nechce nudit doma.

Celý článek

ROK V ZAHRADĚ

celoroční akce

Celý článek

Nabídka letních táborů 2017

příměstské a pobytové tábory na léto 2017

Celý článek

Výukové programy pro školy

Puzzle výukových programů 2016/2017

Celý článek

Organizace nového školního roku 2016/2017

Přejeme Vám pohodové prázdniny a těšíme se na vás v září.

Celý článek

Program Symfonie

Akce v jednotlivých měsících v roce

Celý článek
Chci dostávat newsletter