Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Pro předškolní děti nabízíme pohybovou a taneční průpravu, keramiku, hudební hrátky a bowling. V sekci akce najdete termíny Čertovského rojení, Dne dětí, Dne Země, Světýlkové cesty a dalších tradičních i nově připravovaných akcí.

Vstoupit

Děti školního věku v Symfonii najdou široký výběr sportovních, pohybových, výtvarných, hudebních i dalších kroužků. Budou je bavit příměstské a pobytové letní tábory v období školních prázdnin. Sledujte i sekci akce, kde zařazujeme nabídku dalších aktivit, např. soutěží.

Vstoupit

Dospívajícím od 13 let doporučujeme filmový kroužek, DofE, S-Team, novinařinu, lezení na stěně. Je možné si vybrat i z dalších kroužků. Sledujte sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky, kurzy a soutěže. Na léto jsou připraveny letní tábory.

Vstoupit

Studenti mohou využít nabídky pro dospělé, kurzy výtvarných dílen nebo program pro mladé do 25 let DofE. Sledujte i sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky a kurzy.

Vstoupit

Řada dospělých se rozhodla trávit volný čas aktivně. U nás v Symfonii se mohou zúčastňovat pravidelných cvičení, jazykových, výtvarných i jiných zájmových útvarů. V sekci akcí nabízíme kurzy, přednášky, výstavy a soutěže. Nepřehlédněte např. Rodinnou sobotu.

Vstoupit

Aktuality, program

Zde najdete měsíční program a aktuality SVČ - DDM Symfonie.

Čertovský průvod a čertovská diskotéka

pátek 8. 12. 2017 v 17 h sraz všech čertů a čertíků na Jiřího náměstí u stromečku

Celý článek

Vánoční Symfonie

sobota 2. 12. 2017 od 9 do 16 h

Celý článek

BRAIN AND BREAKFAST

setkávání v DDM Symfonie - připravujeme další...

Celý článek

PRESTIŽNÍ OCENĚNÍ PŘEDAL PRINC EDWARD

Nejvyšší úrovně programu dosáhlo i pět mladých lidí z DDM Symfonie Poděbrady.

Celý článek

Jak jste spokojeni s DDM Symfonie?

Nejen konec školního roku nás vždy vede také k hodnocení. Připravili jsme dotazník, který by měl ohodnotit naši činnost a dodat i prostor k některým vašim připomínkám a návrhům. Prosíme, vyhraďte si chvilku na jeho vyplnění. Budeme jej brát jako naši zpětnou vazbu a motivaci do další práce. Děkujeme.

Celý článek

ROK V ZAHRADĚ

celoroční akce

Celý článek

Výukové programy pro školy

Puzzle výukových programů 2016/2017

Celý článek

Program Symfonie

Akce v jednotlivých měsících v roce

Celý článek
Chci dostávat newsletter