Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

PROJEKT CIRCUS HAPPY KIDS

PROJEKT CIRCUS HAPPY KIDS
Datum: 11.06.2018 do 15.06.2018
Místo konání: DDM Symfonie, šapitó u hřiště FK Bohemia Poděbrady
Věk: 6 - 14 let
Organizátor: Organizátor: Ing. Pavlína Špeldová, speldovap@ddmpodebrady.cz nebo telefon 608 940 064
 
Kontakt: Ing. Pavlína Špeldová, tel. 608 940 064, e-mail: speldovap@ddmpodebrady.cz

Cirkus Happy Kids a DDM Symfonie Poděbrady
zvou děti od 6 do 14 let k nacvičení cirkusového vystoupení (černé divadlo, chůze po laně, kouzelníci, fakíři, klauni, žongléři, visutá hrazda, akrobacie)

Cirkus Happy Kids pro rodiče:

Milí rodiče,
dlouho jsme čekali. Teď už je to konečně tady! Cirkus „Happy Kids“ přijede do Vašeho města! Vaše děti budou trénovat různá cirkusová vystoupení a v závěru projektu nám všem své dovednosti předvedou v jednom či dvou (podle počtu zúčastněných) velkých slavnostních představeních. Všichni jste srdečně zváni.
Na bezpečnost Vašich dětí bude dohlížet tým profesionálních artistů v dostatečném počtu. Všechna nacvičovaná čísla jsou pro děti bezpečná a vždy jsou trénována za účasti a dohledu odborných trenérů. Čísla jsou přizpůsobena věku a zručnosti dětí a upravena tak, aby v žádném případě nemohlo dojít k úrazu.
Věřte, že Vaše děti budou pod naším vedením a dohledem v bezpečí a užijí si spoustu zábavy.
Pro Vaše dítě začíná cirkusový projektový týden v pondělí a končí v pátek, případně v sobotu (při velkém počtu zájemců). Každý den Vaše dítě cvičí a trénuje pro cirkusové vystoupení, které si vybralo.
Podrobný rozpis tréninků a vystoupení obdržíte v průběhu března 2018.
Už teď se můžete těšit na vystoupení svých dětí.
Jan Lagron, ředitel společnosti Podrobný rozpis na www.ddmpodebrady.cz Ukázky projektu a informace na www.circushappykids.com

DDM Symfonie pro rodiče:

Vážení rodiče,
projekt Cirkus Happy Kids jsme zhlédli v červnu 2017 v ZŠ Dymokury, kde nás velmi zaujal, a rozhodli jsme se pozvat jej do Poděbrad. Ačkoliv je koncipován původně pro školy, domluvili jsme spolupráci jako týdenní odpolední aktivitu pro děti v červnu, kdy naše kroužky již nejsou v činnosti.
Za cenu 300 Kč na týden bude mít Vaše dítě zajištěn od pondělí 11. 6. do pátku 15. 6. 2018 (případně do soboty 16. 6. 2018) odpolední program plný zážitků v rozsahu 3 hodin (čas bude upřesněn, nejdříve od 15 hodin). V závěru týdne pak všechny děti společně vystoupí v nacvičeném veřejném představení v šapitó u hřiště FK Bohemia Poděbrady.
Pavlína Špeldová, kontaktní osoba za DDM Symfonie
Informace a závazné přihlášky do konce února 2018 na adrese speldovap@ddmpodebrady.cz nebo telefonu 608 940 064

Zobrazit související reportáž >>

Soubory ke stažení

Kontaktní formulář

Jméno, přijmení: *
Telefon:
E-mail: *
Zajímám se: *
Zpráva:
Preferovaný způsob odpovědi:
telefonicky
e-mailem

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

 
Chci dostávat newsletter