Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Dopolední kurz hormonální jógové terapie pro ženy dle Dinah Rodrigues

Dopolední kurz hormonální jógové terapie pro ženy dle Dinah Rodrigues
Datum: 05.02.2018 do 09.02.2018
Místo konání: DDM Symfonie
Cena: 2 490 Kč
Organizátor: Lektorka: Anna Preclíková, tel. 602 223 658, anna@hormonalni-joga-cviky.cz
 
Lektorka: Anna Preclíková, tel. 602 223 658, anna@hormonalni-joga-cviky.cz

Zaujala Vás hormonální jóga pro ženy? Už jste o tomto druhu dynamické jógy slyšely?

Hormonální jóga (neboli hormonální jógová terapie) vám pomůže nalézt harmonii, probudit ženskost a upravit hladinu hormonů ve Vašem těle.

Působí jako celek na fyzické, emoční a energetické tělo. Jedná se o ucelenou sestavu cviků speciálně sestavených pro ženy s problémy způsobenými hormonální nerovnováhou. Funguje tak, že kombinace cviků reaktivuje a harmonizuje hladinu ženských hormonů.

Proč ženy cvičí hormonální jógu? třeba proto, že chtějí otěhotnět a nedaří jim to; proto, že si chtějí uzdravit štítnou žlázu; chtějí být v ženské energii a emočně vyrovnané; chtějí se zbavit bolestivé, nepravidelné menstruace nebo PMS; chtějí se zbavit příznaků menopauzy jako je podrážděnost, nespavost, návaly horka; nebo cvičí proto, aby byly v rovnováze, nebo řeší jiné problémy týkající se hormonální nerovnováhy.

Cvičení je vhodné pro ženy každého věku a nevyžaduje žádnou předchozí zkušenost s jógou.

Kurz probíhá v malých skupinkách, abych se mohla věnovat každé z Vás.

Co vás čeká na kurzu?

- trocha teorie, ale především praxe!

- naučíte se celou sestavu a techniky, které se při cvičení používají - dechové techniky, energetické zámky, tzv. bandhy, které kromě jiného aktivují svaly pánevního dna, tibetskou energetickou techniku

- celou sestavu HJ

- antistresové a relaxační techniky, které oceníte i v každodenních situacích

Vhodné i pro úplné začátečníky.

Na kurzu dostanete kompletní materiály i pro domácí cvičení.

pondělí 5. 2. 2018 9 - 12 h

středa 7. 2. 2018 9 - 12 h

pátek 9. 2. 2018 9 - 12 h

Cvičíme v malé skupince žen, a jelikož je počet míst omezen, své místo si tedy prosím rezervujte včas.

Kurzovné: 2 490 Kč (platba přímo lektorce)

Rezervace na telefonu 602 223 658 nebo přejděte na odkaz, kde získáte doplňující informace.

Nebo napište email : anna@hormonalni-joga-cviky.cz

Kurz vede: Lektorka kurzu: Certifikovaná lektorka hormonální jógové terapie pro ženy dle Dinah Rodrigues - Anna Preclíková hormonalni-joga-cviky.cz

Autorkou Hormonální jogové terapie je světoznámá psycholožka a jógová terapeutka prof. Dinah Rodrigues. Letos v květnu oslavila své 90.narozeniny a stále jezdí po světě a předává tuto metodu ženám po celém světě.

Józe se věnuje více než 50 let a na vývoji hormonální jógové terapie pracovala zhruba 20 let. Tato práce obsahovala mimo jiné i konzultace s uznávanými lékaři, fyzioterapeuty a jógovými učiteli.

Jelikož Dinah zkušené lékaře klasické medicíny velice uznává a je zastáncem propojení klasické a alternativní medicíny proběhl v Brazílii vědecký výzkum, kterého se zúčastnili ženy s hormonální nerovnováhou. Před zahájením, než ženy začaly s HJ, byly provedeny testy (odběr krve kvůli zjištění výchozí hladiny hormonů a dalších ukazatelů) a vyplnily dotazník, kde uvedly aktuální stav (diagnózu) spolu s intenzitou symptomů.

Výsledky analýzy byly velice dobré! U 100 % účastnic došlo po 3 - 4 měsících pravidelného cvičení HJ k vymizení všech příznaků - bez užívání léků. Hladina hormonů vzrostla o 154%.

Toto číslo byl průměrný výsledek, tzn, že i ženy, které měly ženské hormony vyšší, než je optimum, u těch se hladina snížila a naopak. Toto cvičení tedy harmonizuje hormonální systém, vede ke zdraví, vitalitě a emoční pohodě - v každém věku.

Kontraindikace: v případě závažných zdravotních problémů mi, prosím, napřed zavolejte nebo napište, abychom váš stav zkonzultovaly.

Soubory ke stažení

Kontaktní formulář

Jméno, přijmení: *
Telefon:
E-mail: *
Zajímám se: *
Zpráva:
Preferovaný způsob odpovědi:
telefonicky
e-mailem

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

 
Chci dostávat newsletter